Мамолози - гр. София

  • 1 816 221
  • 6 631
# 1 095
Благодаря за бързия отговор.
Аз съм записала този тел.,но не бях сигурна дали е актуален.А дали мога да се обадя днес?Или не е удобно?
Виж целия пост
# 1 096
Благодаря за бързия отговор.
Аз съм записала този тел.,но не бях сигурна дали е актуален.А дали мога да се обадя днес?Или не е удобно?

Според мен, най добре утре рано сутринта й звънни  Peace
Виж целия пост
# 1 097
red shoe ,благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1 098
Момичета, нима никой от добрите мамолози не работи с НЗОК???
Виж целия пост
# 1 099
Момичета, в петък чух една реклама, че в МБАЛ Сердика ще се извършват безплатни мамологични прегледи, даже малко ме хвана яд, защото там ми е личната и е близо до нас, а аз точно в този момент пътувах към кабинета на Перчева  Laughing
Само не знам дали не е било до края на март, защото беше 30.03.

Ако някой го интересува може да се обади да пита  Peace

http://www.mbalserdika.com/site/
Виж целия пост
# 1 100
Vayana, с направление можеш да отидеш например при д-р Стоименов в Първа градска. Peace
Виж целия пост
# 1 101
Момичета, в петък чух една реклама, че в МБАЛ Сердика ще се извършват безплатни мамологични прегледи, даже малко ме хвана яд, защото там ми е личната и е близо до нас, а аз точно в този момент пътувах към кабинета на Перчева  Laughing
Само не знам дали не е било до края на март, защото беше 30.03.

Ако някой го интересува може да се обади да пита  Peace

http://www.mbalserdika.com/site/

 Mr. Green веднъж си позволих да пусна подобна "ПОКАНА" за мамологични безплатни прегледи в онкологията и станах пишман  Sick - една сакфорумка ме "нападна " , че тези прегледи били за социално слаби които не можели да си позволят платен преглед , а видиш ли ние тук където пишем И МОЖЕ ДА СИ ПОЗВОЛИМ  платен преглед ( защото сме отговорни за здравето си ) не ни се полага да се възползваме едва ли не ...
както и да е това е друга тема, но не се сдържах да го прокоментирам !
......... друг е въпроса , че когато се обадих в онкологията още същия ден сутринта в 10 часа всички часове за пропорционалната седмица бяха заети ( вероятно от социално слаби или ... просто от лекарския персонал ) - интересно ... за себе си реших , че това е реклама ... или...спекулация може би  Wink

Vayana, с направление можеш да отидеш например при д-р Стоименов в Първа градска. Peace

за доктор Стоименов съм вече с противоречиво мнение ( писах в темата за фиброаденома да не се повтарям и тук ) - преди бях много доволна , но сега - тц Naughty.
лично мнение не обвързвам никого с него  Flutter
Виж целия пост
# 1 102
Благодаря на лято и мамарис за отговорите!   bouquet
Виж целия пост
# 1 103
Момичета, нима никой от добрите мамолози не работи с НЗОК???
Някой работят както с касата така и платено,а други само платено - все пак избора на всеки един лекар е как да работи.
Успех!
Виж целия пост
# 1 104
Д-р Марков от Онкологията работи със Здравната кака. Приема в 23 ДКЦ в Хаджи Димитър.
Мисля, че записванията са на регистратурата на поликлиниката.
Ако проявите интерес, ще дам още координати.
Виж целия пост
# 1 105
Д-р Марков от Онкологията работи със Здравната кака.
Joy
Една буквичка (каКа, вместо каСа) сгрешена неволно, а колко ме развесели това изречение.
Хули  Hug
Виж целия пост
# 1 106
Д-р Марков от Онкологията работи със Здравната кака.
Joy
Една буквичка (каКа, вместо каСа) сгрешена неволно, а колко ме развесели това изречение.
Хули  Hug
Няма да се редактирам  Joy Joy Joy Само дето  каката вече я няма в каСата.
Сега май е батко  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 1 107
Здравейте момичета! Потърсих с търсачката, но не излезе нищо, имате ли отзиви за  медицински център Хармония, пуснали са ваучер за ехографски преглед http://grabo.bg/sofia/profilaktichen-ehografski-pregled-na-mlechni-jlezi-0fu9m9 ?
Виж целия пост
# 1 108
Здравейте, момичета, дали д- р Стоименов прави ехография, когато си с направление? Имам болки, а разбрах, че на жени до 40 години не се прави мамограф.... Мерси!

Виж целия пост
# 1 109
Здравейте, момичета, дали д- р Стоименов прави ехография, когато си с направление? Имам болки, а разбрах, че на жени до 40 години не се прави мамограф.... Мерси!



След като си с направление няма проблем да те прегледа и да ти направи и ехография ( едни лекари извършват само клиничен преглед и правят ехография по преценка,а други си съчетават клиничния преглед с ехографията,като по преценка е вече мамографията и в двата случая),след това да ти се направи и мамография ако има нужда.
Кой е казал,че не се прави мамография при жени под 40 години - такова нещо няма - мамографията  е рентгенов метод с ниска доза лъчи и същия може да се прави и на млади жени когато е необходимо без значение от възрастта.Дали да се прави мамография и какви изследвания се преценява от лекаря - възрастта няма никакво значение - млада ли си,стара ли си - щом се налага се прави.
Успех ти желая и дано всичко е наред!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия