Мамолози - гр. София

  • 1 815 325
  • 6 627
# 1 320
Препоръчайте ми добър мамолог в Токуда?
Дано не прозвуча грубо, но "добър" и "Токуда" са две несъвместими понятия Mr. Green
Виж целия пост
# 1 321

За операция на ФА може за се доверите и на д-р Младенов и д-р Гемеджиев от Тина Киркова Peace

Този Гемеджиев много го хвалят , не знам дали защото е хубавец или , защото си разбира човека от мамология , но ще го побутна за  още мнения .
Има ли оперирани от него - прави ли гефрир ( защото то ФА не винаги е ФА )
Отзиви за мамологичното в Тина Киркова ако някои има ще следя
за приятел  Hug .
Виж целия пост
# 1 322
Накоя беше написала, че трябва да се оперирате задължително в Онкологията.
Ще я подкрепя  Peace
Виж целия пост
# 1 323
Какво е гефрир, Joremimi?
Виж целия пост
# 1 324
Гефрира е материла, който е взет от отстранената тъкан след операцията.
Виж целия пост
# 1 325
Не на всякъде правят гефрир , за това попитах дали се прави в 'Тина Киркова "
За Гемеджиев в една друга тема имам отговор , че е гинеколог ,а аз си мислех , че е и мамолог
Всеки сам решава за себе си кое е най доброто  bowuu
Виж целия пост
# 1 326
Оперирал ме е д-р Василев от Тина Киркова, правят гефрир (поне на мен ми правиха). Определено от това,което чух аз докато бях в болницата, жените лежащи там бяха много доволни от д-р Василев в сравнение с д-р Гемеджиев.
Виж целия пост
# 1 327
Аз също ходя при д-р Василев и чух добри отзиви за него, включително от персонала, който ме попита при кой доктор съм и като разбраха, че съм за него казаха, че изборът ми е много добър. Peace
Виж целия пост
# 1 328
момичета, накой може ли да изкаже мнение за д-р Младен Младенов от Св.Совия (тина киркова)
Виж целия пост
# 1 329
момичета, накой може ли да изкаже мнение за д-р Младен Младенов от Св.Совия (тина киркова)

Ами  зачитайте се малко назад по темата, де... Peace
Пълним я с едни и същи постове непрекъснато!!!
За д-р Младенов е писано поне 10 пъти. Whistling
За какво ти е нужно мнение? За какво ще ходиш при него?
Виж целия пост
# 1 330
Препоръчайте ми добър мамолог в Токуда?
Дано не прозвуча грубо, но "добър" и "Токуда" са две несъвместими понятия Mr. Green

Д-р Панов не е ли добър специалист, по-скоро добър хирург? Бил е доскоро и директор на Токуда.. При него (в Токуда) мога да направя една операция за около 300 лв, за която пластичните хирурзи вземат 1200 евро и се чудя.
Виж целия пост
# 1 331
Някой може ли да ми каже как да си запиша час при д-р Василев?
Звънях на тел. на сайта на Св. София, но няма връзка с тях. Намерих някакъв мобилен, на който докторът не отговаря.
Не може да няма някакъв номер с регистратура?

Виж целия пост
# 1 332
Пробвай на този 02/4470207.
Успех! Peace
Виж целия пост
# 1 333
Д-р Тихомир Гемеджиев - моя доктор  Heart Eyes ( най после го намерих )  ,много хубав  Laughing и кадърен ,гениален   Hug 0888808706
Д-р Евгени Василев 0888932038 ако не вдигне значи е в операция ,често му се случва разбира си човека от работата това е  явно  Peace
Д-р Младен Младенов 0898507691 не е от най разговорливите , но знае какво прави
и тримата работят в "Тина Киркова" и са много кадърни --- отделението е чистичко ( да не се налага ) на всяко легло в стаята телевизия ,интернет ,телефон и т. н сестрите мили и любезни .Немога да не отбележа  професионализма и отзивчивостта на Д-р Дамянов от същото отделение - мамология ( нямам личните му координати )
ЛИЧНО МНЕНИЕ
ето още инфо което съм събрала:  (от опит и от темата )
Д-р Проданова - истински Човек - Александровска болница и МЦ Фемина - 0897810366
Д-р Марков - онкология Дървеница - 08888117510 дом. 02/8763228
Д-р Иво Гергов - онкология Дървеница - 0888930942
Д-р Нина Дилова - МЦ Бодимед - 0888649300
Д-р Свещаров - МЦ Панацея 02/9523935
Д-р Стоименов - 1-ва градска 0889666720 след 19 часа
Д-р Гаврилов - онкология Дървеница - 0887825538
Д-р Александрина Перчева - 0888251735
Д-р Лора Дойчева - 0888319322
Д-р Байчев ВМА - гръдна хирургия - 0888537985
Д-р Катерински - онкология Дървеница - 0888840578
Д-р Хаджиденков - 0898797612

П.П. не е лошо авторката на темата да сложи подобен списък на първа страница и  да се допълва с нови имена  bowuu
Виж целия пост
# 1 334
Woman, благодаря! Записах си час на този тел. А следобяд ми се обади и д-р Василев, защото му се изписало, че съм го търсила. Явно човекът е бил в операция. Днес минах и съм доволна. Ехо и мануален преглед е 30лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия