Мамолози - гр. София

  • 1 815 328
  • 6 627
# 1 335
Привет!
Моят доктор  е Стоименов,днес бях на преглед-25лв.
Виж целия пост
# 1 336

За операция на ФА може за се доверите и на д-р Младенов и д-р Гемеджиев от Тина Киркова Peace

Този Гемеджиев много го хвалят , не знам дали защото е хубавец или , защото си разбира човека от мамология , но ще го побутна за  още мнения .
Има ли оперирани от него - прави ли гефрир ( защото то ФА не винаги е ФА )
Отзиви за мамологичното в Тина Киркова ако някои има ще следя
за приятел  Hug .


Бип препоръчала да НЕ ходите при Гемеджиев. Той е човек който гледа на пациентите като на ходещ портфейл и поставя измислени диагнози(да не кажа че директно лъже) само и само да ти вземе парите за измислена манипулация(операция). Аз и моя позната, за която разбрах в последствие сме се парили от него преди време.
Виж целия пост
# 1 337
А някоя от вас да ми посочи един само, дето не ни гледа като "ходещ портфейл" ?
Първа стъпка - 2.90 , след това ...нам колко си. Понякога за нищо се протака процедурата.
И всичко за пари. От нас и от здравната каса.
И после била хуманна професия. Да, професията е хуманна, но те не са !
Виж целия пост
# 1 338

За операция на ФА може за се доверите и на д-р Младенов и д-р Гемеджиев от Тина Киркова Peace

Този Гемеджиев много го хвалят , не знам дали защото е хубавец или , защото си разбира човека от мамология , но ще го побутна за  още мнения .
Има ли оперирани от него - прави ли гефрир ( защото то ФА не винаги е ФА )
Отзиви за мамологичното в Тина Киркова ако някои има ще следя
за приятел  Hug .


Бип препоръчала да НЕ ходите при Гемеджиев. Той е човек който гледа на пациентите като на ходещ портфейл и поставя измислени диагнози(да не кажа че директно лъже) само и само да ти вземе парите за измислена манипулация(операция). Аз и моя позната, за която разбрах в последствие сме се парили от него преди време.

Закъсня с отговора , операцията мина - всичко е ок за сега - много доволни от Д-р Гемеджиев - без пари оперира по ЗК ( само изследвания са плащани - васерман ,кръвна група и австралиски автинген консултация с анестезиолог и кардиолог всичко околи 100-150 лв  и всичко е с фактури
Явно всеки си има мнение .
Пак да кажа ние сме много доволни .

Виж целия пост
# 1 339
Не съм посещавала въпросния Гемеджиев, ама съм претърпявала операция от ФА с пълна упойка и не знам въобще какво сте плащали с фактури, пък уж по здравна каса. За 2 дни в болницата съм платила само болничния престой, като също съм минала прегледи при пулмолог, рентгенова снимка, 2 кръвни проби (едната знам, че беше кръвна група и картина), кардиолог и тн. Тези изследвания според мен се включват по пътеката за хоспитализация! Нека и друг да се изкаже, които е минал по този път.
Важното е, че всичко е минало наред! Бъдете здрави!

P.S.  #2gunfire #2gunfire Ядосвам се, че наистина повечето лекари ни третират като ходещи портфейли.
Виж целия пост
# 1 340

За операция на ФА може за се доверите и на д-р Младенов и д-р Гемеджиев от Тина Киркова Peace

Този Гемеджиев много го хвалят , не знам дали защото е хубавец или , защото си разбира човека от мамология , но ще го побутна за  още мнения .
Има ли оперирани от него - прави ли гефрир ( защото то ФА не винаги е ФА )
Отзиви за мамологичното в Тина Киркова ако някои има ще следя
за приятел  Hug .


Бип препоръчала да НЕ ходите при Гемеджиев. Той е човек който гледа на пациентите като на ходещ портфейл и поставя измислени диагнози(да не кажа че директно лъже) само и само да ти вземе парите за измислена манипулация(операция). Аз и моя позната, за която разбрах в последствие сме се парили от него преди време.

Закъсня с отговора , операцията мина - всичко е ок за сега - много доволни от Д-р Гемеджиев - без пари оперира по ЗК ( само изследвания са плащани - васерман ,кръвна група и австралиски автинген консултация с анестезиолог и кардиолог всичко околи 100-150 лв  и всичко е с фактури
Явно всеки си има мнение .
Пак да кажа ние сме много доволни .

Късметлии сте значи.
Виж целия пост
# 1 341
Да кажа, че записването за д-р Василев става в понеделник. Това разбрах след като два дни звънях и нямаше кой да ми вдигне. Накрая ми вдигна някой от докторите и каза, че за записване в понеделник, защото тогава има секретарка. Иначе можело всеки ден до 13.00 да се отиде, но аз така не виждам гаранция, че ще попадна на Василев и колко ще чакам въобще.
Виж целия пост
# 1 342
betsy, благодаря за информацията!  bouquet Тъкмо навреме! Peace
Виж целия пост
# 1 343
Здравейте   bouquet, преди около 2 години бях с бучка и отидох при д-р Гемеджиев в Св.София, слава Богу каза ми, че е ФА посъветваме да го махнем и аз се съгласих. Разбира се попитах за белег и той ми начерта как ще ме оперират през ареала на гърдата и впоследствие ще ми остане САМО малка чертичка. Направи ми добро впечетление, че сам ме посъветва да поискам направление от личната, за да мине операцията през ЗК, познавайки БГ докторите направо бях Shocked. Така и се оперирах, една стотинка не ми поискаха освен за болничния престой, единственото ми недоумение остана, когато след операцията видях че са ме рязали през гърдата и вместо малката чертичка сега имам огромен белег, когато го попитах за причината отговор никакъв не получих. Останах със смесени впечетления хем не гледаше да ми вземе парите, хем обаче ме беляза с тази "красота".
Споделям ви, за да го имате впредвид, а пък и да попитам имате ли идея как мога да се отърва от белега, не че не съм свикнала вече с него, но все пак бих искала да не го виждам всеки път  Wink
Виж целия пост
# 1 344
Здравейте! Може ли тел.за записване при д-р Василев? Имах го преди време,но не мога да го намеря. Благодаря!
Виж целия пост
# 1 345
Д-р Василев - 02/4470207
Виж целия пост
# 1 346
Здравейте,

Знаете ли къде преглежда д-р Монева освен в 25 ДКЦ. Тя ми каза, че има кабинет до х-л Плиска, но така и не попитах къде точно се намира.
Виж целия пост
# 1 347
Здравейте, момичета!!! Искам да попитам, дали някой си е записвал дата за операция при доц.Гаврилов по телефона? Аз ходих на преглед при него и ми каза, че мога по телефона да се уговорим за дата за операция. Телефоните от визитката му са само от кабинета, на които отговаря сестрата и ми казва, че доцента преглежда, да се обадя към края на работното време. Съответно и тогава не се получи.
Виж целия пост
# 1 348
Дата за операция, уговорена по телефона и то точно с Доцента  Shocked  Shocked

При преглед, ако реши, че си за операция ти насрочва дата - без коментар от твоя страна Mr. Green Какъв телефон, какви 5 лева - или Доцента се е преобразил  Shocked, или нещо те е гъбаркал. Ако говориш с него лично по телефона - това ще е чудо невиждано  Rolling Eyes
Дано да греша  Peace
Виж целия пост
# 1 349
В МЕДИЦИНСКИ КОМПЛЕКС „СЕРДИКА“ стартираме кампания по безплатни профилактични прегледи на дебелото черво и стомаха, на маточната шийка и на женската гърда. Кампанията е стартирала от 22 октомври и все още има часове. В сайта има телефони и информация:

http://www.mbalserdika.com/site/archives/1012
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия