Мамолози - гр. София

  • 1 815 686
  • 6 630
# 1 890
......................
Aпсолютно съм съгласна с теб!!!!

да не би да ти е преподавал граматика  Joy
Виж целия пост
# 1 891
......................
Aпсолютно съм съгласна с теб!!!!

да не би да ти е преподавал граматика  Joy
Simple Smile Не точно:)
Виж целия пост
# 1 892
Аз пък познавам две мацки, които са оперирани от Василев и го благославят за леката ръка и перфектните шевове Wink От друга страна познавам и осакатена от Гаврилов.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 893
А защо е това плюване,няма ли да ни просветлиш Tired
Виж целия пост
# 1 894
Eee, потребителят специално се е регистрирал, за да ни "осветли" колко некадърен е хваленият тук д-р Василев, а вие го нападате. То е ясно защо е това плюене, конкуренцията не прощава, но толкова неграмотна конкуренция...  Confused. Сега ще информирам модератор.
Виж целия пост
# 1 895
И неграмотните имат право на мнение Simple Smile Едва ли ще обясни защо, а и не ни интересува.
Виж целия пост
# 1 896
За всеки лекар ще се намерят и мнения "Осанна", и "Разпни го" Rolling Eyes Но е хубаво, че в темата има толкова много различни коментари и коментиращи Peace
Виж целия пост
# 1 897
А защо е това плюване,няма ли да ни просветлиш Tired
Разбира се ... Ще....
При преглед установи че имам образувание,,не добро,, и съм за операция веднага.  А аз имах най обикновен мастит които с едно хапче отшумя и помен нямам от образувания. Беше по между другото крайно убедителен и ми съкрати доста от животеца. Simple Smile
Може да прави добри шефове но за диагностик не става.
Да специалноо се регистрирах за да спестя на други като мен прегледи от такива прехвалени лекари.
А и спор няма че съм не грамотна. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 898
Историята намирисва, Габи Rolling Eyes Маститът отшумял с едно хапче... Не знам, аз не ти вярвам.
Виж целия пост
# 1 899
Историята намирисва, Габи Rolling Eyes Маститът отшумял с едно хапче... Не знам, аз не ти вярвам.
Не те и карам Simple Smile) Споделих какво преживях....
Хапчето се казва Достинекс 0,5 mg
Още от първото ми омекнаха гърдите добавка имам и крем с който се мажа:)
Виж целия пост
# 1 900
Eee, потребителят специално се е регистрирал, за да ни "осветли" колко некадърен е хваленият тук д-р Василев, а вие го нападате. То е ясно защо е това плюене, конкуренцията не прощава, но толкова неграмотна конкуренция...  Confused. Сега ще информирам модератор.
Незнам за каква конкуренция говориш ..... аз говоря за здравето си и неспособни доктори да различат мастит от злокачествен тумор. newsm78
Виж целия пост
# 1 901
И все пак не ти вярвам. Само от един преглед да те прати категорично на операция, и то със съмнения за рак - това го прави Гаврилов Wink Естествено, че всеки може да допусне грешка, но... твоята история не се връзва с фактите точно за този лекар.
Виж целия пост
# 1 902
И все пак не ти вярвам. Само от един преглед да те прати категорично на операция, и то със съмнения за рак - това го прави Гаврилов Wink Естествено, че всеки може да допусне грешка, но... твоята история не се връзва с фактите точно за този лекар.
Преглеждал ме е и друг път Василев ... и за това и му имах доверие... защо сега така реагира и даде такава директна диагноза и беше толкова котегоричен незнам и не искам да знам .... но е факт ... който ми съкрати доста от дните. Незнам нищо за този Гаврилов:)
Виж целия пост
# 1 903
GABI7676 - искам да те питам...
Ти кърмачка ли беше, когато го получи този мастит?

А мазилото какво беше? Заглавие?
Виж целия пост
# 1 904
Да, за мастита и на мен ми прозвуча съмнително. Мастит получават изключително кърмачките. Да отидеш на преглед, докато кърмиш, и то с оплаквания - това дори личният лекар ще го диагностицира като мастит, а не като рак Rolling Eyes Много, ама много ми смърди цялата тази история. За мен това е безпочвена клевета и нищо друго.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия