Мамолози - гр. София

  • 1 815 225
  • 6 626
# 2 280
Да
Виж целия пост
# 2 281
Там трябвало направлението,което дадох на гинеколога- за избор на специалист,с 10.04  не работели  ,а и часове имаше след месец,затова се насочих към Стоименов,бях приятно изненадана,че ще ме приеме с направление.
Това е чудесно.
Виж целия пост
# 2 282
Да, с направление приема, на мен миналия път ми се скара, че не съм си взела. Той само преглежда в Надежда, мисля, че си е и в Първа градска все още.
Виж целия пост
# 2 283
Да, с направление приема, на мен миналия път ми се скара, че не съм си взела. Той само преглежда в Надежда, мисля, че си е и в Първа градска все още.

Теичка, в Надежда ли си ходила при Стоименов? Аз звънях там, но не ми казаха, че преглежда там. Моля те за малко повече информация  Praynig В Първа градска не преглежда вече...
Виж целия пост
# 2 284
M,аз звънях на мобилния му и записах час,а той уточни къде да отида- 14 кабинет в Надежда
Виж целия пост
# 2 285
А може ли мобилният му? Защото на сайта на Надежда никъде не пише, че преглежда там. Благодаря!
Виж целия пост
# 2 286
Denizara,писах ти.
Виж целия пост
# 2 287
М, аз бях за последно юни месец и го попитах дали ходи още в Първа градска, и той потвърди, но може да има промени, все пак са минали 4 месеца. Преглежда в Надежда, момичетата горе са написали в кой кабинет, като предварително се обаждаш на мобилния му след 19:00 ч. за час.
Виж целия пост
# 2 288
И в първа градска ходи,колежката днес си записа за там,следобяд преглеждал там.
Виж целия пост
# 2 289
Благодаря ви Simple Smile Ще му звънна ня мобилния.
Виж целия пост
# 2 290
И в първа градска ходи,колежката днес си записа за там,следобяд преглеждал там.

Здравей Ветка, моляте зя телефон на д-р Стойменов. В Първа градска ми се ще да отида, но служебния телефон не отговаря никой.
Имаш ли прадстава колко дни напред записва и приема ли платено?

Ще бъда благодарна!  Hug
Виж целия пост
# 2 291
Звъни се след 19:00, 19:30 ч. за записване на час само на мобилния. Преглежда в болница Надежда, като предварително се взима направление от ЛЛ за ехомамография. Без направление прегледа е 50 лв.
Виж целия пост
# 2 292
Да, с направление приема, на мен миналия път ми се скара, че не съм си взела. Той само преглежда в Надежда, мисля, че си е и в Първа градска все още.

Той все се кара за направления. За моето винаги е имал претенции - не било за мамолог, било за мамография. Не било номер 3, а номер едикой-си. Дава ми да чета някаква листовка за това как да се променят условията на здравната каса, за да ми вървят направленията, защото така не били истинските. Всеки път ми обясняваше къде е сбъркал личният ми лекар при издаване на направлението. И така ми взимаше 47 лева (17 от които са за въпросната графия, която не ми правеше, защото съм нямала нужда от такова нещо. Пък ехографският апарат точно това бил правел, пък прегледът с него оставал неплатен....)
Уморих се да го слушам и го смених.
Като ходя на мамолог ми е достатъчно напрегнато, за да слушам за това колко недоуредени са отношенията им със здравната каса.
Виж целия пост
# 2 293
Той ми се скара защото съм можела да мина без пари, а не че нещо е сбъркано. Винаги ме е питал дали съм финансово затруднена, точно той не от лекарите, които гледат да ти вземат парите.
Виж целия пост
# 2 294
И в първа градска ходи,колежката днес си записа за там,следобяд преглеждал там.

Здравей Ветка, моляте зя телефон на д-р Стойменов. В Първа градска ми се ще да отида, но служебния телефон не отговаря никой.
Имаш ли прадстава колко дни напред записва и приема ли платено?

Ще бъда благодарна!  Hug

Писала съм ти на лични, но не знам дали си видяла. Телефонът го има публикуван и на първата страница в темата. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия