Мамолози - гр. София

  • 1 815 325
  • 6 627
# 2 295
Закъснях,но явно си го получила,успех,Раличка.
Виж целия пост
# 2 296
Закъснях,но явно си го получила,успех,Раличка.

 Hug Да, вече го получих! Все пак благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 2 297
Здравейте!
ЛЛ ми каза, че направление за мамолог трябва да си взема от гинеколог! Моят гинеколог не дава направления, трябва да ходя при друг. Вие с какви направления ходите на мамолог?
Виж целия пост
# 2 298
Твоят ЛЛ да си свери часовника.
Виж целия пост
# 2 299
Моята ЛЛ ми дава направление за гинеколог и с него отивам на мамолог. В бившата Тина Киркова никога не са ме върнали с такова направление.
Виж целия пост
# 2 300
Здравейте!

Искам да попитам ако някой е ходил скоро на преглед при д-р Полихронов в кабинета му на Цар Асен и има актуален телефон за записване на час да сподели,днес звънях няколко пъти на 028076246 и никой не вдига.
Виж целия пост
# 2 301
Телефона в частния кабинет на д-р Полихронов е 0876477616
Виж целия пост
# 2 302
д-р Деян Атанасов - горещо го препоръчвам - 0887 559701,както и всички там-страхотни са,а условията са като в 5звезден хотел,без да преувеличавам,обслужването също
Каквото те интересува -питай,ще се радвам да помогна.
Успех!
[/quote]



Здравейте, а къде е това, в коя клиника практикува д-р Деян Атанасов?
Ще Ви бъда благодарна, ако ми отговорите! Wink
Виж целия пост
# 2 303
Телефона в частния кабинет на д-р Полихронов е 0876477616

Д-р Полихронов, къде оперира?
Виж целия пост
# 2 304
сара68,   bouquet
много полезна информация. Благодаря. Ние за сега натам се насочваме - директно към хирург. Ти при кой хирург беше?
д-р Деян Атанасов - горещо го препоръчвам - 0887 559701,както и всички там-страхотни са,а условията са като в 5звезден хотел,без да преувеличавам,обслужването също
Каквото те интересува -питай,ще се радвам да помогна.
Успех!
Виж целия пост
# 2 305
д-р Полихронов оперира в Онкологията на Дървеница
Виж целия пост
# 2 306
д-р Полихронов оперира в Онкологията на Дървеница[/b]



Благодаря! Само там ли?
Виж целия пост
# 2 307
Момичета, попрочетох темата и се спрях на двама лекари, кой да избера все пак? Спиридонов или Свещаров? Къде преглеждат на частно, координати?  От няколко дни имам парене в едната гърда, леля ми има рак на гърдата и искам да не чакам изобщо, веднага да се прегледам. На 34 съм с две деца, малкото на три, кърмих една година, ако има някакво значение. Била съм на мамограф веднъж преди 5-6 години, когато ме оперираха от миома, решиха да видят и гърдите, имах някаква малка кистичка, лекарят каза, че е безобидна.
Виж целия пост
# 2 308
Щом имаш в рода рак , търси онколог, те са най-компетентни.
Виж целия пост
# 2 309
Препоръчвам и докторите в Токуда - най-напред преглед и после мамография.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия