Мамолози - гр. София

  • 1 815 588
  • 6 627
# 2 340
И аз се стремя да е през първата половина на цикъла.През втората при мен настъпват промени.Чела съм,вероятно в тази тема,че най-добре е да се посети мамолог между 5-6 до 12 ден от началото на цикъла.
Виж целия пост
# 2 341
Някъде в София беше дошъл хирург от чужбина да ги обучи на реконструктивна мастектомия ли беше, но не си спомням къде и какъвбеше случая.
Махаха жлезата и слагаха мастна тъкан от бедрото или з адника.
В България такива операции се правят от години. Това с мастната тъкан от з.....а  звучи като 3 в 1 ... покрай циците намаляваш и тлъстинките  Laughing (шегичка) .Зная, че и това се прави, но по-добре да се поставят импланти, защото трябва да се възобнови целия обем, а може би и още малко  Simple Smile
Виж целия пост
# 2 342
Относно реконструкция след мастектомия знам че доц. Тепавичарова в Александров ска болница прави. Преди време съм питала, но ми казаха че не се прави ако е имало лъчетерапия...
Виж целия пост
# 2 343
Прави се, но резултатът не е много добър. Др.Младенов прави на моя позната и се наложи втора операция, заради лъчето.
Виж целия пост
# 2 344
Аз се надявам да изпреваря нещата и преди да ми се налага лъче, да махна гърдите.
Виж целия пост
# 2 345
Прави се, но резултатът не е много добър. Др.Младенов прави на моя позната и се наложи втора операция, заради лъчето.

Аз говорих с тях преди близо 4 години и тогава от Александровска болница директно ми отказаха.
Виж целия пост
# 2 346
Какво значи лош резултат? Имплантите се слагат подмускулно и жените се сдобиват със нормален силиконов бюст.
Виж целия пост
# 2 347
Не мога да намеря името на болницата, в която гостуваше чуждестранен хируг, който обясняваше реконструктивна мастектомия, даваха обширен откъс по новините.
Виж целия пост
# 2 348
Какво значи лош резултат? Имплантите се слагат подмускулно и жените се сдобиват със нормален силиконов бюст.
От лъчетерапията, тъканите (включително мускулите) се срастват, а когато се сложат имплантите, тъканите се разтягат. Понеже облъчените тъкани не могат, започват да придърпват имплантите в дадена посока и се получава голяма разлика в гърдите.
Виж целия пост
# 2 349
Какво значи лош резултат? Имплантите се слагат подмускулно и жените се сдобиват със нормален силиконов бюст.
От лъчетерапията, тъканите (включително мускулите) се срастват, а когато се сложат имплантите, тъканите се разтягат. Понеже облъчените тъкани не могат, започват да придърпват имплантите в дадена посока и се получава голяма разлика в гърдите.
Sad Сега разбрах. Може би в тези случаи се допълва с мастна тъкан от бедрата.
Виж целия пост
# 2 350
Записах си час за Полихронов на 4 март. Много мила и вежлива жена ми прие обаждането. Ще пиша как е минало, притеснена съм. Не съм ходила от 2 години и много ми е свито.

Здравейте, имате ли тел.номер за записване на час при д-р Полихронов в частния му кабинет? Ходих при двама други и имам различни становища! Ще ми се още едно мнение.  Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 2 351
Здравейте, момичета!
Откриха ми киста в едната гърда 10мм на 3мм. Докторът каза, че нямало нищо притеснително и да се следя, но не беше много словоохотлив.
Кажете ми има ли нужда да се притеснявам и да излседвам други неща?
Виж целия пост
# 2 352
Здравейте, момичета!
Откриха ми киста в едната гърда 10мм на 3мм. Докторът каза, че нямало нищо притеснително и да се следя, но не беше много словоохотлив.
Кажете ми има ли нужда да се притеснявам и да излседвам други неща?
Дай подробности! Кой ти я откри, как я видя, къде си ходила.
Виж целия пост
# 2 353
Ходих при д-р Марков от Онкологията на рутинен профилактичен преглед. На 35г съм. Той не я напипа при прегледа, но се видя на ехографа. На ехографа ме гледа друг доктор-К. Катерински, който прави само това. В заключението пише запазена жлезистта тъкан двустранно. Единична малка киста параареоларно в ГМК в лява мл. жлеза с размери 10/3мм.
Аксили-свободни.
В таблицата е отбелязано под BI-RADS -1, а под плътност до 75%.
Виж целия пост
# 2 354
Ходих при д-р Марков от Онкологията на рутинен профилактичен преглед.
Доверете се на д-р Марков, той е отличен лекар! Щом Ви е казал, че няма нищо притеснително, значи наистина е така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия