Мамолози - гр. София

  • 1 815 235
  • 6 626
# 2 370
Аз съм ходила само във "Вита" - там всеки път закъснява. Но от друга страна не помня много лекари да са си спазили записания час, особено тези, които имат много пациенти.
Виж целия пост
# 2 371
Здравейте. Не изчетох всички 160 страници от темата, но търся мамолог в София, по възможност жена. Можете ли да ми препоръчате? Искам да си уговоря час за профилактичен преглед след 10тина дни.
Виж целия пост
# 2 372
Здравейте. Не изчетох всички 160 страници от темата, но търся мамолог в София, по възможност жена. Можете ли да ми препоръчате? Искам да си уговоря час за профилактичен преглед след 10тина дни.

Д-р Монева, виж в началото сигурно има телефони.
Виж целия пост
# 2 373
Др.Василев има страшно много пациентки, не са записани няколко жени за един и същи час, но пък са на често часовете. Случва му се понякога да закъснява, но го оправдавам , защото в болницата оперира, може да го задържат за нещо там. При всички добри лекари за жалост се чака.
Аз също доскоро ходех в болницата , но сега ходя в частния кабинет. Едва ли е заради парите , защото там е само с 5лв.по-скъпо. Може би му е по-удобно , защото в болницата е по-зает.
Виж целия пост
# 2 374
Д-р Монева, виж в началото сигурно има телефони.

И аз на нея се бях спряла според прочетеното от темата, но на сайта на Полимед има новина от средата на 2014та според която д-р Монева временно спира работа поради болест. Не я намирам и в списъка на лекарите там... Дали работи пак/още някъде?
Виж целия пост
# 2 375
Здравейте, искам да си запазя час при д-р Василев / не съм от София/ последния път когато бях при него ми каза  при следващо посещение да си запазя час в "Света София - Санте" а не в АГ "Света София", та сега се чудя какво да правя , къде да се обаждам и с каква цел  е това пренасочване?
Съвети  bouquet

[b]Ходихте ли при д-р Василев, организиран ли е? Имам в предвид като си запишеш час спазва ли го? Чувала съм, че за един и същи час има записани повече хора, така ли е? [/b]
Здравейте, да ходих на преглед / АГ "Света София" /, имаше доста жени но си спазваше графика.Организацията им е  добра. Аз винаги си запазвам сутрешни часове и до сега не ми се е налагало да го изчаквам след операции.
Виж целия пост
# 2 376
И аз на нея се бях спряла според прочетеното от темата, но на сайта на Полимед има новина от средата на 2014та според която д-р Монева временно спира работа поради болест. Не я намирам и в списъка на лекарите там... Дали работи пак/още някъде?
За съжаление д-р Монева вече не практикува. Аз ходех при нея преди и също си търся нова лекарка.
Виж целия пост
# 2 377
На по-предните страници д-р Перчева е препоръчвана. За съжаление на мен не ми остави добро впечатление, така и не успях да си запиша час. Пише че работи всички дни от седмицата и се обадих по погрешка на 31ви декември (за мен беше работен ден и не се замислих). Накара ми се... Обадих се пак днес, каза че има часове чак след месец, в началото на февруари или евентуално края на януари. На мен ми е невъзможно да планирам за тогава, търся лекарка при която да отида на платен преглед след седмица-две. Така че продължавам да търся...
Виж целия пост
# 2 378
Изненадахте ме как така доктор Монева вече не практикува, днес звънпх в Полимед и ми казаха че на 14 ти ануари има прегледи при нея ?

Някои знае ли графика на Доктор Монева на Плиска ? Колко струва прегледа при нея ?

Тъй като ми трпбва сутрешен преглед за около 7 и 30 8 часа или вечерен към 19 а не мога да намеря при нея такъв час за прег;ед може ли да ми препоръчате друг лекар с такива часове за преглед ?
Виж целия пост
# 2 379
Здравейте, д-р Монева е в отпуска до 11.01. Това пише на вратата на кабинета и на Плиска.
Не помня всички часове, но във вторник беше до 18ч.
Виж целия пост
# 2 380
Току-що говорих с докторката и явно наистина още практикува. Записа ми час за другата седмица. Каза че тази седмица е отпуск, но беше готова въпреки това да ми запише час ако има нещо спешно. Чудесно първо впечатление!
Виж целия пост
# 2 381
Извинявам се,че ви подведох неволно относно Монева. Лятото я издирвах и не отговаряше на телефоните. Друг лекар ми каза,че от около 2 години не практикува. Кабинетът й на Плиска беше напълно занемарен. Нали става дума за този, който е от ляво на поликлиниката. Всеки ден минавам на една пряка от там и още днес ще отида да видя какво е положението.
Виж целия пост
# 2 382
Момичета, какво е жлезисто лобче? При мен има уголемено такова. Обаче лекарят пише толкова грозно, че не мога да разчета жлезист ли пише точно, а забравих как го нарече.
Виж целия пост
# 2 383
Др.Василев има страшно много пациентки, не са записани няколко жени за един и същи час, но пък са на често часовете. Случва му се понякога да закъснява, но го оправдавам , защото в болницата оперира, може да го задържат за нещо там. При всички добри лекари за жалост се чака.
Аз също доскоро ходех в болницата , но сега ходя в частния кабинет. Едва ли е заради парите , защото там е само с 5лв.по-скъпо. Може би му е по-удобно , защото в болницата е по-зает.


Наскоро ходих в св.София, оказа се че, за един и същи час има 5 момичета. Аз бях за 10,00 а ме прие в 12,30...наистина е много добър лекар и е много зает, съгласна съм, но мисля че, това с часовете е въпрос на организация! В частния кабинет как е?
Виж целия пост
# 2 384
Във "Вита" поне досега не съм разбрала да са дали един и същ час на две жени, но освен записаните, всеки път чакат и незаписани (те остават за накрая), а часовете май вече са през 10 минути, т.е. наистина са доста начесто. Самият той е организиран в работата си, но винаги закъснява поне 20-30 минути, защото пътува, така че всички часове се изместват. Просто трябва да си предвидите време за чакане, за съжаление...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия