Мамолози - гр. София

  • 1 815 314
  • 6 627
# 3 210
Да,ще си запиша час при др.Василев в Света София.
Прегледа включва и ехограф, нали?Каква е цената без направление,бихте ли ми казали?
Благодаря още веднъж. bouquet
Виж целия пост
# 3 211
Докато бях в България, години наред само д-р Гергов на ехограф ме гледаше, отделно си ииах мамолог хирург, който ме оперираше.

Но д-р Гергов е добър вариант. Не говори прекалено много, плащала съм си винаги разбира се, но да, за София е добър избор.
Виж целия пост
# 3 212
Има американски лекари, които са на мнение, че всякакви структурни промени в гърдите (мастопатия, отделни кисти, тумори) са резултат от дефицит на йод в организма. Често при жените с такива проблеми има проблем и някъде другаде - я в щитовидните хормони, я миоми, я кисти на яйчниците или СПКЯ. Йодът осигурява правилна структура и функция на щитовидната жлеза, гърдите, яйчниците, матката, слюнчените жлези, а мисля, че и надбъбречните. Тези лекари предписват йод за такива състояния, макар че при Хашимото, например, йодът често не е достатъчен сам по себе си за овладяване на хипофункцията. Много жени, а и мъже (защото йодът предпазва и простатата) започнат да пият йод сами, без консултация с лекар, и нерядко постигат много добри резултати, но е крайно индивидуално. Разбира се, има и много противници на идеята за йода. От друга страна, има публикации за проучвания, в които с йод, селен или гама-линоленова киселина (тази киселина, която се съдържа в маслото от вечерна иглика) (или всяко от трите поотделно, или трите заедно) се елиминира рак на гърдата - в лабораторни условия, но все пак е показателно. Просто казвам в каква посока може да се търси и мисли, евентуално.
Виж целия пост
# 3 213
Да,ще си запиша час при др.Василев в Света София.
Прегледа включва и ехограф, нали?Каква е цената без направление,бихте ли ми казали?
Благодаря още веднъж. bouquet
50 лева струва прегледът,палпация+ехограф
Мамография още 20 лева.
Късмет! Peace
Виж целия пост
# 3 214
Здравейте момичета, може ли да ми дадете телефон на частния кабинет на д-р Василев за запазване на час. Нещо не го намирам 😔
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 3 215
Toва имам аз от кабинета му там:

Звъни след 2 - 2.30, тогава работят, преди това е изключен.
Виж целия пост
# 3 216
Много благодаря the doors Simple Smile
Виж целия пост
# 3 217
Привет!
Някой има ли GSM-а на проф. Елена Александрова?
Виж целия пост
# 3 218
Привет!
Някой има ли GSM-а на проф. Елена Александрова?
На първата страница в раковата тема има информация за всички и телефоните им.
Виж целия пост
# 3 219
Привет!
Някой има ли GSM-а на проф. Елена Александрова?
На първата страница в раковата тема има информация за всички и телефоните им.

Благодаря!
...но не успях да я намеря, бихте ли ми дали линк...или направо телефона й?
Виж целия пост
# 3 220
0887608728, проф Александрова.
Виж целия пост
# 3 221
0887608728, проф Александрова.

Благодаря!
Виж целия пост
# 3 222
здрвейте, искам да попитам да не би да има дублиране на мамолози с името д-р.николай марков? Специалиста от онкологията ли е този, който приема в поликлиниката в хаджи Димитър? Звънях там и ми казаха, че преглежда всеки вторник в поликлиниката от 12 часа. От информациятс тук разбирам, че преглежда в сряда? Също така опитах да запиша час в частен център Гунев (може да греша името) от там ми казаха, че при тях преглеждал само във вторник след обяд. Тоест по пътя на логиката ако говорим за един и същ лекар, това означава, че е едновременно на две места в един и същи ден?
Виж целия пост
# 3 223
здрвейте, искам да попитам да не би да има дублиране на мамолози с името д-р.николай марков? Специалиста от онкологията ли е този, който приема в поликлиниката в хаджи Димитър? Звънях там и ми казаха, че преглежда всеки вторник в поликлиниката от 12 часа. От информациятс тук разбирам, че преглежда в сряда? Също така опитах да запиша час в частен център Гунев (може да греша името) от там ми казаха, че при тях преглеждал само във вторник след обяд. Тоест по пътя на логиката ако говорим за един и същ лекар, това означава, че е едновременно на две места в един и същи ден?
Да, във вторник е и на двете места. В мед. център е само платен прием, в поликлиниката - не знам дали може с направление.
Виж целия пост
# 3 224
Благодаря,Няма да съм с направление Simple Smile а имате ли впечатления къде апаратурата е по добра? Също така четох назад из темите за еластография, с цел по детайлен образ дали д-р Марков извършва прегледите на този принцип?Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия