Мамолози - гр. София

  • 1 815 507
  • 6 627
# 4 110
ЯМР минах при него. Много подробно ми обясни всичко, любезен, внимателен.
Виж целия пост
# 4 111
ЯМР минах при него. Много подробно ми обясни всичко, любезен, внимателен.
Защо се е налагало и ЯМР? То може и да не ми отговаряш, доста е лично
Виж целия пост
# 4 112
Не се крия. Рак и затова се наложи да мина ЯМР. Беше супер обяснителен и така ми беше много лесно да взема адекватно решение на каква операция да се подложа.
Виж целия пост
# 4 113
Аз запазих час за др Виктор Йорданов  в Сити Клиник. Някой да го е посещавал?
Преди време Перчева ме изпрати при него с препоръката, че е добър
Виж целия пост
# 4 114
Д- р Виктор Йорданов на ехограф ли преглежда?
Виж целия пост
# 4 115
Д- р Виктор Йорданов на ехограф ли преглежда?
И на ехограф преглежда, специалист е по образна диагностика. Днес ми мина прегледа, аз на по подробен преглед не съм била, доволна съм
Виж целия пост
# 4 116
А трябваше ли много по-рано да запазите час за д-р Йорданов? Аз искам да отида при Гаврилов, но ми казаха, че записването било за два месеца напред, а в момента не мога да планирам за толкова напред.
Виж целия пост
# 4 117
А трябваше ли много по-рано да запазите час за д-р Йорданов? Аз искам да отида при Гаврилов, но ми казаха, че записването било за два месеца напред, а в момента не мога да планирам за толкова напред.
Не, два дни след като се обадих, питаха ме за последен ден на цикъла и ме записа. Цената е 65 лв., казвам го защото аз ценоразпис на болницата не открих, пък е важно да се знае
Виж целия пост
# 4 118
Много ти благодаря! Да, важно е! Ще ходя за първи път в живота си и ми харесаха отзивите ви за него.
Виж целия пост
# 4 119
Здравейте, понеже не съм от София може ли да ме опътите къде се намира площад Пенчо Славейков 18.Имам записан час при доктор Николай Марков и се страхувам да не объркам нещо защото не намирам той да преглежда на такъв адрес.
Виж целия пост
# 4 120
Да не би да е булевард Пенчо Славейков??
Виж целия пост
# 4 121
Здравейте, понеже не съм от София може ли да ме опътите къде се намира площад Пенчо Славейков 18.Имам записан час при доктор Николай Марков и се страхувам да не объркам нещо защото не намирам той да преглежда на такъв адрес.
Предполагам е този медицински център: http://zdravencatalog.com/%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%86%D0%B8%D … 0%BD%D0%B5%D0%B2/
Бул. Пенчо Славейков 33
Това е срещу Болница Света Екатерина.
Виж целия пост
# 4 122
Да извинявам се булевард Пенчо Славейков
Виж целия пост
# 4 123
Пенчо Славейков 18, е база 1, на медицински център д-р Гунев, входа е от задната страна на блока.
Алина е писала за база 2, която е срещу входа на Св. Екатерина.
Виж целия пост
# 4 124
Ако отправна точка ви е ъгъла на бул цар Борис трети и Пенчо Славейков се тръгва нагоре посока НДК. Като вървите в тази посока ще видите едно хепи. Подминавате го. Има една пряка, пресичате я като продължавате де вървите по булеварда /Пенчо Славейков / и ще видите една кооперация, както казаха входа е от задната страна
 С две думи хепи и кооперацията са една до друга като между тях е
Въпросната пряка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия