Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 352 849
  • 6 116
# 3 210
bubolina_ Писах ти на лични Simple Smile
Виж целия пост
# 3 211
Здравейте, момичета, моля някой ако знае колко е прегледа при д-р Крумов да ми пише, както и ехографа, може и на лични, и освен в частния си кабинет има ли кабинет и в Медлайн, благодаря предварително и до скоро!
Виж целия пост
# 3 212
50лв. е прегледа. С ехограф е. В Медлайн той е завеждащ на отделението, предполагам, че там по линия на болницата приема.
Виж целия пост
# 3 213
50лв. е прегледа. С ехограф е. В Медлайн той е завеждащ на отделението, предполагам, че там по линия на болницата приема.
    Благодаря ти!
Виж целия пост
# 3 214
50лв. е прегледа. С ехограф е. В Медлайн той е завеждащ на отделението, предполагам, че там по линия на болницата приема.

А в Гранд-а?
И работи ли с касата изобщо?
Виж целия пост
# 3 215
50лв. е прегледа. С ехограф е. В Медлайн той е завеждащ на отделението, предполагам, че там по линия на болницата приема.

А в Гранд-а?
И работи ли с касата изобщо?

Информацията ми е за Гранда. С касата там не работи. В Медлайн не знам да приема по касата за нормални прегледи. По-скоро операции и др. неща биха могли да минат там през касата.
Виж целия пост
# 3 216
Да, в Медлайн ме е преглеждал преди хистероскопията, не съм плащала.
Значи не работи с касата.
Виж целия пост
# 3 217
Подкрепям и аз мнението на Неве88 за тая женица, трудно ми е да я нарека докторка...Аз също се преместих при Тотев, просто отношението е несравнимо.
Виж целия пост
# 3 218
Момичета, в неделя къде мога да отида за фоликулометрия?
Виж целия пост
# 3 219
Мисля че в Торакс, но е по-скъпо, заради почивния ден.
Виж целия пост
# 3 220
Дами, не ходете при Ангелина Сърбакова в МЦ Кючук Париж, изключително грубо отношение, викане, била съм некадърна, безотговорна и т.н.... Попитах я изрично дали мога да занеса материала, който ми взе в Хронолаб, тя каза, да разбира се, само да не е Писанец. Днес пристигам с резултатите, при което като видя листа, започна да ме обижда, да ми крещи, "аз съм те пратила на едно място, ти отиваш където ти падне..." Може и аз да съм виновната, но не съм заслужила такова отношение. Тръгнах си разплакана от кабинета, не ми стига че ми тежи, че не можем да си имаме детенце от толкова време, а тя те натоварва още повече. 
Виж целия пост
# 3 221
Наси, наистина ужасно отношение. Мен ме заинтригува и защо да не е в писанец носенето на пробата? Ти къде я занесе в крайна сметка?
Виж целия пост
# 3 222
Кой не знае, че не пропускат вътрешните тестове-контроли за някои изследвания.
И такива технически грешки в резултатите е имало, че ако лекарят не се осъмни, лечението ще убие пациента. Говоря от първо лице на потърпевша.
Виж целия пост
# 3 223
Ох да му се не види, мислех поне микрбиологията там да си занеса, че е близо, но май ще се откажа  Confused
Виж целия пост
# 3 224
Аз също съм чувала и чела много неприятни неща за Писанец , лично не ходя там изобщо  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия