Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 352 868
  • 6 116
# 3 255
Нежно лилаво, можеш да си вземеш направление за Тотев. Аз ходя на частно и прегледа е 35 лева
Виж целия пост
# 3 256
Каква е цената на прегледа при д-р Росен Петров без направление?
Виж целия пост
# 3 257
Здравейте,
интересувам се от мнения за д-р Гинка Стоянова, д-р Михайлова и д-р Екатерина Станева. Трите работят в Първа поликлиника.
Виж целия пост
# 3 258
Ходила съм при Стоянова, за цитонамазка, без проблеми.
Внимателна е. Peace
Виж целия пост
# 3 259
Благодаря
Виж целия пост
# 3 260
Здравейте,
интересувам се от мнения за д-р Гинка Стоянова, д-р Михайлова и д-р Екатерина Станева. Трите работят в Първа поликлиника.

Здравей,следих си бременноста при д-р Станева,страхотен професионалист и човек,горещо я препоръчвам .
Виж целия пост
# 3 261
Благодаря
Виж целия пост
# 3 262
Здравейте Всички,
Срещам известни затруднения при намиране на детско - юношески гинеколог в Пловдив. Чета по форумите различни мнения и все повече се обърквам, не зная на кого да се доверя и кого да подмина. За това най - искрено Ви моля, ако някой има наблюдение  или впечатления от посещение при такъв специалист, ако е възможно да го сподели с мен. Благодаря предварително, и съжалявам, че повдигам темата отново.
Виж целия пост
# 3 263
Разпитай в Хирургиите или на Васил Априлов.Там са най-добрите лекари.
Не се доверявай на останалите търговци.
Виж целия пост
# 3 264
Здравейте Всички,
Срещам известни затруднения при намиране на детско - юношески гинеколог в Пловдив. Чета по форумите различни мнения и все повече се обърквам, не зная на кого да се доверя и кого да подмина. За това най - искрено Ви моля, ако някой има наблюдение  или впечатления от посещение при такъв специалист, ако е възможно да го сподели с мен. Благодаря предварително, и съжалявам, че повдигам темата отново.

Водила съм дъщеря ми при д-р Белчева, ДКЦ Св. Георги, на ул. В.Априлов.
И самата аз ходя при нея.
Не е детски, но е много внимателна и ми я препоръчаха за детето. bouquet
Работи в направления.
Виж целия пост
# 3 265
За амниоцентеза в Селена. Може би е късно, сега виждам темата, но правих там преди 2 месеца. Нямах проблеми, всичко мина нормално. Прави ми я д-р Минев.
Виж целия пост
# 3 266
Цвете, детско-юношеската гинекология е  по-специфична. Прозвъни телефоните на регистратура или информация на  ВМИ Васил Априло и ВМИ Пещерско шосе и попитай.
 В кой месец правиха амниоцентезата в Селена?
Виж целия пост
# 3 267
За детска гинекология бих препоръчала д-р Йончева, ако още работи. Информацията ми за последно е от септември 2013 г. Преглеждаше в частния кабинет на сина си на ул. Иван Вазов. Ако някой има инф. да е спряла практиката, нека да пише. Йончев, не бих препоръчала.
Виж целия пост
# 3 268
Бих оспорила актуалността на д-р Йончева. Тя сигурно е забравила вече какво е учила на времето.
Виж целия пост
# 3 269
Както казах, информацията ми не е актуална. Но през 2013 г. приятелка води дъщеря си и беше много доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия