Контрактубекс или Дерматикс?Кое Ви помогна за белег от секцио?

  • 16 465
  • 20
# 15
Stef Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Момичета ,благодаря за споделената информация.
Шева ми е козметичен, само отстрани махнаха конците.Надявамсе да не си личи след време.
Хубав ден на всички Hug
Виж целия пост
# 16
...Шева ми е козметичен, само отстрани махнаха конците...

И моят е такъв при второто секцио, може би затова се заличава много по-бързо.
Виж целия пост
# 17
Изписаха ми Контратубекс, мазах се в началото, но не бах постоянна и усърдна, мога да кажа, че белега сам се заличи  Grinning!
Виж целия пост
# 18
ползвала съм Контратубекс,но не за секцио(раждала съм нормално).Записвам се в темата,защото съм доволна от Контратубекса Peace
Виж целия пост
# 19
Според мен си зависи от кожата. Два пъти са ме рязали, и двата пъти съвсем скоро след операцията белезите бяха мнооого по-добре отколкото след това  Tired Първия път се мазах-  с Мадеказол и Контрактубекс, сега не виждам смисъл - все тая ще е. Шил ме е много добър д-р, така че вината не е в него  Tired
Виж целия пост
# 20
Нищо не ползвах,година след секциото белегът бе много блед,сега почти не се забелязва на моята бяла кожа.Просто трябва време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия