Акушер-гинеколози- Варна 3

  • 191 863
  • 797
# 195
Искам да изкажа доброто си впечатление от д-р Елена Димитрова.Ако искате нормално отношение,достатъчно внимание на консултациите може да отидете при нея.Преглежда в мед.център Еквита или в ОБ.Наистина съм благодарна на тази лекарка не само като професионалист,но наи-вече като човек!
Виж целия пост
# 196
Здравейте, някой има ли впечатления от д-р Борис Яков , МД - води ли ЖК и изражда ли или се занимава основно с амниоцентезите?
Виж целия пост
# 197
На 12.01 в МД ми направиха хистеректомия-сложна операция.Искам да благодаря от все сърце на д-р Станева и екипа й.Тя е прекрасен човек и изключителен професионалист.За втори път ме спасява при сложни интервенции.Доктор Станева-целувам златните ви ръце и ви желая много житейски  и профисионални успехи!!!
Виж целия пост
# 198
Един глас за д-р Савулева  Peace
Виж целия пост
# 199
как да реша при кой доктор да отида и да се уговоря за пари в тази криза... нали имаме всички здравни осигуровки и при нужда да се възползваме от компетентен персонал? В АГ Варна дават списък с необходими материали, който включва 14 бр спринзовки, абокат, системи, стерилни марли, ръкавици, иригатор за клизма, че дори и конци (само те в аптеката са 50 лв) и т.н.  За материалите отиват поне 100 лв общо, за доктор, за сестра...  до къде ще стигнем в крайна сметка?
Виж целия пост
# 200
Сега да питам аз относно тези бележки  дето се дават да  се пазаруват медицински материяли.

Раждането в България е безплатно
независимо от начина по който  е протекло-нормално или секцио!
От какъв зор да се купуват материяли?
Някой няма ли да провери тези неща? #Cussing out
Виж целия пост
# 201
мили момичета знаете ли нещо за
д-р Петинка Цветанова?
мисля тя да ми води жк,но не съм сигурна.Благодаря ви .
Виж целия пост
# 202
Цветкова, тя е моята докторка от много години, много я харесвам и горещо препоръчвам, щом питате.
Ето и анкетата във 2 тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332688.0
Виж целия пост
# 203
мили момичета знаете ли нещо за
д-р Петинка Цветанова?
мисля тя да ми води жк,но не съм сигурна.Благодаря ви .
Адреналинкаааа, много се радвам за теб! Честито!   bouquet
Има цяла тема за д-р Цветкова, дано ти е от полза: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=384814.0 .
Знам, че води консултации само на момичета, които ще раждат при нея и има хубав, 4Д апарат.
Виж целия пост
# 204
zdraveite i ot men!!! :)Nikoi moje li da mi kaje pri koi doktor e nai dobre da si obgoria rani4ka na 6iikata na matkata?I tova bolezneno li e???
Виж целия пост
# 205
как да реша при кой доктор да отида и да се уговоря за пари в тази криза... нали имаме всички здравни осигуровки и при нужда да се възползваме от компетентен персонал? В АГ Варна дават списък с необходими материали, който включва 14 бр спринзовки, абокат, системи, стерилни марли, ръкавици, иригатор за клизма, че дори и конци (само те в аптеката са 50 лв) и т.н.  За материалите отиват поне 100 лв общо, за доктор, за сестра...  до къде ще стигнем в крайна сметка?


 Не става въпрос за раждане, а за гинекологична операция. Но аз затова избрах Майчин дом. Няма списък, никой не те гледа в ръцете и са много внимателни. Бях изумена колко чвсто идваха дежурните лекари да видят как съм, а сестрите - още повече. Не бях свикнала на такова отношение.Вярно, доплащаш, но всичко е регламентирано.Аз съм изключително доволна. Като си представя държавната болница, как щях да бъда захвърлена гъчеща се на някое лягло...Благодаря! Два пъти имах "удоволствието" да раждам в държавна болница. А парите, които доплащаш не знам дали ще ти стигнат за всико, което те очаква в държавната болница.И моля ви, не си мислете, че се чудя какво да правя с парите си. Дори за операцията взех заем. Просто видях и друго отношение в тоя живот.
Виж целия пост
# 206
Здравейте! Не знам дали точно тук трябва да попитам, но ще се радвам да ми отговорите  Simple Smile ... това ще е първият ми преглед при гинеколог и от толкова четене по форумите малко се обърках  Embarassed Моля ви препоръчайте ми добри лекари във Варна, които да извършват стандартни прегледи, от които сте останали доволни. И още нещо - да мога да си използвам направлението от личната при тях, че не съм сигурна дали може навсякъде.
Много ви благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 207
Здравейте! Не знам дали точно тук трябва да попитам, но ще се радвам да ми отговорите  Simple Smile ... това ще е първият ми преглед при гинеколог и от толкова четене по форумите малко се обърках  Embarassed Моля ви препоръчайте ми добри лекари във Варна, които да извършват стандартни прегледи, от които сте останали доволни. И още нещо - да мога да си използвам направлението от личната при тях, че не съм сигурна дали може навсякъде.
Много ви благодаря   bouquet

Мога да ти препоръчам Д-р Кирилова,Медицински Комплекс Младост,с/у Гео Милев училището,много е внимателна,обеснява ти всичко с подробности.Аз наскоро ходих с направление,ако проявиш интерес мога да ти дам номера да си запишеш час,защото само така приема  Peace
Виж целия пост
# 208
И аз съм доволна от д-р Кирилова. За съжаление не записва за ЖК в момента, а на мен спешно ми трябва кадърен гинеколог за ЖК по ЗК. Моля, препоръчайте ми някой за района на Младост-Възраждане!   bouquet
Виж целия пост
# 209
Някой да има инфо за д-р РАЕВА,преглежда в Терапията и от скоро е в транспортна болница?
по здравна каса работи ли?води ли ЖК?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия