


и ботушите й много ми харесаха 

Какъв размер са вашите гащеризончета.Аз пробвах на Жорето за 2г. и му беше малко,пък гледам твоите са по-едри. 
Случайно попаднах на календара на Зори, направен с много желание и любов - от къде ви идва музата за такива неща ей
Аз тотално съм зациклила в къщи с ежедневието ни, а и сега с тази настинка... Ето, вече 5-ти ден лекувам една нищо и никаква кашлица, обаче си продължава... Това тотално ме сдухва, защото не виждам подобрение - е добрата новина е, че няма и влошаване /чукам на дърво/
Снощи сигурно половин час сме тичали и сме се гонили из стаите и накрая грохнах, чак съжалих, че не съм родила поне преди 10-на години. Определено завиждам на младите мами
Ралица точи едни сополии... не ми се говори. А мен и Любчо ни болят гърлата. Просто за никъде не сме.

Викам какво е станало тука,гледам никовете непознати...брЯх....тез' новите много люти бре..ние от 2 години не сме си повишили тон,тия какво си позволяват и ахааа да се включа да въдворя ред и се светнах че съм на грешното място 


партито е около 2 часа поне за толкова сме запазили клубчето
Викам какво е станало тука,гледам никовете непознати...брЯх....тез' новите много люти бре..ние от 2 години не сме си повишили тон,тия какво си позволяват и ахааа да се включа да въдворя ред и се светнах че съм на грешното място 
Не мога въобще да си представя как си преживяла този ужас и как ти се е отразил. Какво й е на Лили, някакъв гаден вирус ли? Тя как е, игрива ли е, храни ли се добре, спокойна ли е? Чакам да се похвалиш със здраво и игриво дете!

Препоръчани теми