В дните (пpo)хладни есенни, заповядайте при нас на топъл симит и кестени – TR 26

  • 42 081
  • 740
# 15
Dilara - Мерси Hug Wink  . Браво за прогреса по TR , евала, аферин Mr. Green!


Delte - Божеeee, а аз пускам virgin daquiri, като можех да турна едuн ширбет  Crazy Mr. Green Hug


Дедоу - тук е манджата, в др. тема танците , така ли стана сега  Whistling
 
Виж целия пост
# 16
Божеййй голям лаф мухабет му праснахмИ тъЗ вечер.
БЗ-че бе давай танци-манци, манджи, вина, да си оцветим живота поне тука във нашата си темичка.
Виж целия пост
# 17


Пу-пу тази вечер сте много мухабетчийски настроени  Hug
Виж целия пост
# 18
Делте и С.М. - и аз това забелязах , та се поправих веднага - и аз турнах едно синьо очо на заглавния пост  Mr. Green Crazy ..тъй де ...за всеки случай  Flutter


Дай Боже само здраве в тази и следващите теми  Praynig Hug





Лека мека топла  Hug

Виж целия пост
# 19
Делте, пък вашият котан може при нашият да го оставим, момчетата знаеш ли колко ше му се радват!
Виж целия пост
# 20
Брей ,ама голям мухаббет сте заформили HugБравос,афферим,машаллах  bouquetМа много сте сладкодумни бе по нощите,все хапка и пийка,ама това е разковничето на живота Hug  bouquet HugДелто тез сърми ме изпълниха с такваз носталгия и желание де намина къмто българско newsm78  bouquetДа ви кажа тук се тачат повече сърмите от пресен зелев лист -обаче те не са в моето полезрение.Тук например не е много популярна и картофената мусака ThinkingАнджи с таз бутилчица оздравяването ти е в кърпа вързано  bouquetБзотново висш пилотаж,отново много позитивно настроение  bouquetДиляркакак е ,труден ли е турския newsm78.Дилберим добре дошла,Бз ти е поднесла колоня и терлици.Настанявай се удобно HugДядо Хаджи не казваш нищо за Тунис,похвали се де,кво ядат  ,кво пият тез хора newsm78
Виж целия пост
# 21
Добро утро  Simple Smile,

Като ви чета какви манджарски теми сте подхванали снощи..не ми се мисли по Коледа какви ще ги нищете  Laughing Горко им на прасетата Grinning

адаш,Бравос за темичката   bouquet
 И мерсаж за  моралната подкрепа  вчера Heart Eyes   Wink.Всичко за сега е наред при Ати,пу-пу-пу...Дано да няма проблеми и занапред.Виж кое време е ,а още не се е събудил...чакам го ,че днес няма да му се размине школото,но не искам да го будя...

Днес е изгряло едно слънчице,на всички от тази темичка пожелавам един приятен ,слънчев и изпълнен с положителни емоции есенен четвъртък!
Виж целия пост
# 22
Гутен Сабааалеееен Hug
ХЪ да ви назакуся, че то ни лаф, шЪ ни върви по нататЪчИ ни нищУ
Ха да виЙ сладкУ thumbsup
АНДЖЕ- оставям го нашиЙО котак при вас ама той много шантав бе. Хич не обича да го гушкат. Само при синковеца ми се вре. А като чуе звънеца на вратата така се крие, че неможем да го намерим, толкова много се страхува от други хора. Не е преживявал чак пък шок ама може да е роден страхлив newsm78 Мъ щом сЪ налагЪ шЪ напраЙм опит да ги съберем и със вашия и със децата Wink
ДОК ХАКСЕВ- не съм се сещала да обърна внимание когато идвам там при вас дали има кисело зелце, че наблягам на тамошните манджорляци ама не вЕрвам да няма, че тамО всичко има. Не ми пречи да ти ги навия набързУ като дойда и да бягам да препускам из улиците отновУ. Иначи как да донеса я newsm78 Бъзчето каза по палто, ама дали може newsm78 Идвам със двата гювеча, ей и АнжитУ шЪ носи за пийванИ, добре шЪ си искарами и дУволни шЪ УстанИм newsm47 Малииии и сърми не съм носила през границата ама щом сЪ налагааааа.......
Хади някой да слага каЙветУ и Турския чай, че много ще ми дойдат добре докато лъсна паркета на парвата стая....ха'ди чакам smile3503
Виж целия пост
# 23
Не мога да пропусна тази красива и уютна тема  Hug    Аз малко по диагонал чета, несериозна съм, ама да не ви изпускам съвсем от поглед...  Wink
Виж целия пост
# 24
                                                   Добро утро и честита нова темичка!
Присъединявам се към благодарностите за скъпата ни bz,за нейните грижа и старание! Heart Eyes
Добре дошли на новите членове на клуба!
Дано всички да сме здрави и да прекараме много минути,пълни с топлота и задушевност през настъпващите
хладни дни и нощи.

                                                
Виж целия пост
# 25
Добр'утро на всички  Sunglasses Flutter Heart Eyes ....Mалей ама седянка се заформи вчера, а  Whistling Laughing ...представете си ,ако/когато се съберем на живо к'о ша стане  ooooh! - ша имаме мазоли и на устите, и на ушите ....  hahaha Mr. Green Joy Wink Hug


Кой каза кайве, чай , вОда ... банани Mr. Green Laughing



Ange, Delte - Доведете ги котаците насам , бре ... ей така ша ги посрщнем  Laughing Mr. Green Mяяяyyyyyy


Адаш - радвам се, че сте добре Hug . Браво на Ати ! ПълeH напред, нЕма се страхуваш  Laughing Wink Hug Peace


Хаки - с теб сме дУшо  Hug Crazy . Напред науката е слънце ....  Mr. Green Laughing Heart Eyes


Мисти - ти що ни забOрави , бе , альооо  Laughing....нова тема, хайде чакам(е) те  Hug ! Ела и кажи нещо за TR вино, напраи реклама  Mr. Green (знаеш, че ме нЕма по тая тема много-много  Whistling).


Пине - е, айде dе Bписвай се-често, не бЕгай  Mr. Green


Лора - ти как си ? Ко си правиш ,я кажи?  Laughing Hug




Чичоуу за менЕ най-хубавите кестени , моля ... Mr. Green Crazy
Виж целия пост
# 26
...HugДядо Хаджи не казваш нищо за Тунис,похвали се де,кво ядат  ,кво пият тез хора newsm78

Ами не знам какво ядат и пият хората в Тунис, защото аз бях в организирана група, която се движеше на определени места. Вярно е, че бяхме и на тематични обяди и вечери, но там се поднасяше обикновенно кус кус, който беше различен на вскяко едно ядене и човек така и не може да разбере, какво и как всъщност трябва да очаква да яде.

Впрочем заврях се в една кръчма в Тозьор (тоест то си е нещо като техен традиционен клуб) дето се събират само мъжете вечер. Те са почти еднакви навсякъде (във всеки град и селце). Облицовани с едни фаянсови плочки със сини мозайки. И там основно пият кафе и чай. Даже явно съм ги изненадал та ме поканиха хората и аз да пия чай и дори се опитаха да разговарят с мен, ама аз като пъкел не разбирам арабски (амчи мани ами и на някакъв диалект) си останахме само с кланянето, усмихването и накрая ... колективно изпращане на госта.  Laughing

Пият вино например (в Тунис се произвежда алкохол, което е нетрадиционно за арабска страна) имат и Бока (ракия - 36 градуса) и ликьор от финикова палма. Аз обаче не пия алкохол и не мога да ви кажа дали напитките са им качествени.

Иначе впечатлени имам много, но предпочитам да мине времето за да избледнеят емоциите и да останат само обективните спомени. От разговорите ми в Магребската тема останах с впечатление, че съм видял достатъчно от Тунис но... почти нищо.
Виж целия пост
# 27
Как е котка на турски?  Трябва да е някоя забележителна дума...

В Тунис правят страхотно червено вино! Ние пихме. Казват, че от французите им е наследство - те ги засадили с качествени сортове лозя, технологията им предали, та така.
Виж целия пост
# 28
Kedi е котка на турски, Пина
(вижте, вижте, какви неща знам ,а?!)
Знам и едно цяло стихотворение на турски за котка!
Виж целия пост
# 29
Като стана дума за котки,някой може ли да даде малко инфо от по-първа ръка за турската ангора?
Отдавна се каня да питам.Моят син е голям котколюбител (линийката не е случайно избрана).
Аз също много ги харесвам,но не мога да се престраша да си взема в къщи.Голям ангажимент ми се
струва.  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия