Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за използване на кокосово масло върху косата?
Какво е прогестоген и за какво се използва?
Какви са препоръчителните инструкции за използване на маска с тривитаминол и нейните съставки и препоръчителна употреба?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за използване на кокосово масло върху косата?
-
Какво е прогестоген и за какво се използва?
-
Какви са препоръчителните инструкции за използване на маска с тривитаминол и нейните съставки и препоръчителна употреба?
Препоръчително е да се прилага маска с тривитаминол веднъж седмично в продължение на 2 месеца, след което да се направи едномесечна почивка от употребата на маската. Някои момичета комбинират тривитаминол с бадемково масло, масло от пшеничен зародиш и зехтин за по-добри резултати. Маската с Тривитаминол може да се направи със съставки като Тривитаминол, зехтин, жълтък, оцет и мед. Препоръчително е да се използва подобна маска два пъти седмично.
-
Как правилно да нанеса маската с тривитаминол върху дълга коса?
-
Кои са препоръчителните шампоани за ефективно премахване на тежки маски от косата?


Дължината ти сега е много хубава. Момичета, когато има косопад, по какъв начин всъщност помага скъсяването на косата?
незнам кое е вярното. При всички положения при постригване косата живва, може би като е по къса на скалпа му трябва да се грижи за по-малка площ , ако мога така да се изразя , и се изморява по малко дет се вика 
. Силно се надявам косопада да е почнал да отшумява а да не е затишие пред буря 
А относно това дали помага скъсяването, едва ли. Косата ми е на степени, макар и леки и последния пласт най- видимо оредява. А той е и най- дълъг. Искам да скъся него, за да не се вижда толкова оредялата ми коса. Ама фризьорката ми вчера нещо не се съгласи да ме реже много. "Ще се разберем" ми казва.
Правете си я два пъти. Защо се хванахте за думите ми така не знам.