


Хриси е добре, но с баща и сме пред раздяла. Поне засега съм се изнесла при снаха ми, но да видим и тя докога ще ме търпи
Хриси е добре, но с баща и сме пред раздяла. Поне засега съм се изнесла при снаха ми, но да видим и тя докога ще ме търпи
Гадна работа! Надявах се никога повече в тая тема да не прочета това! 
Хриси е добре, но с баща и сме пред раздяла. Поне засега съм се изнесла при снаха ми, но да видим и тя докога ще ме търпи
Стига търси под вола теле, успокой се малко! Нищо му няма на детето, ама ти мисля, че имаш нужда от нещо успокоително!
втилясвам се,май
втилясвам се,май
Пишете бе мами.

втилясвам се,май


...за севте чух подобно нещо.Аз си мислех, че може в бронхит да премине или в плевмония.................както и да е. Не купих АБ(доста се борих със себе си, ама съм върл враг на АБ).Почнах сиропа.Втори ден разтривам гърдите с Пулмекс и един-два пъти на ден давам лъжичка лимон с мед и сода.Досега четох форума на "часът на мама" -др. Михайлов.Направих сега запарка от сода, лайка и мед и оставих тенжерата в стаята където спи.Диша леко, спокойни са гърдите.Утре ще направя чай от орехи(за отхрачване), пак от там видях рецептата.Ако знаете нещо споделете.Приемам съвети

пусти му дъртофелници.Те ли ви тровят връзката? 

незнам какво да ти кажа.Виж във форума на "Часът на мама" компреса със извара на д-р Михайлов,той е за червено гърло.Ивет е малка как ще го изтърпи -незнам. Препоръчани теми