Деси - Кандидата не е приятно нещо, но е почти безобидно, с лечение ще се махне, спокойно
,че ще стане лошо........
.Що не казват за какъв грип става въпрос.Хората като четат си мислят,че болните са със свински грип.Учениците не влизаха в час,за да повишат бройката на отсъстващите умишлено.А и много родители си спряха сами децата без да са болни,затова сме стигнали бройката за епидемия.Сега всички кафета,моловете и дискотеките ще се спраскат по шевовете от същите.Вчера си чета вестника и гледам ми обясняват как да си направя маска 

чувствам се поканена.
, ама там някъде. Пък докато излязат резултатите трябва да си взел адекватни мерки, пък не знаеш, и такива дивотии, омагьосани кръгове. Ама що е грип, все си е гаден. 



Няма да харча вече мног о пари 

То са 2 капки, а той се пули и плюе все едно му слагам отрова.Същата работа и с Калиум Бихромикум-а.Не знам дали това ще е проблем за захранването.Кога спират да бутат с езиче?
без значение дали е ял в 21 или в 23 преди това
. Едвам се въздържах преди време, сега пак ми я подмяташ тази шейнаааа.



И ние правим упражнението с краченцата - жабчетото и още 2 масажа на стъпалото показаха ми ги двама ортопеди в родилното, ходихме и при Янакиев - той също каза да продължаваме масажите, че едната пета на бебка беше малко навън, но сега е ОК, ставите са й добре, след 2 месеца пак ще ходим.Препоръчани теми