Велико Търново и региона

  • 79 722
  • 738
# 585
Момичета, ако някои си търси квартира - самостоятелна стая с кухненски бокс + баня с тоалетна, до стадиона с наем 160лв.
Виж целия пост
# 586
Ей, ама вие сте страхотнииии , колко изглежда забавно  Grinning Много ме е яд , че сме такива малки фъстъци още и най-много да подремнем ако дойдем  (или да поревем)  Mr. Green

Аз със сигурност ще дойда до мола, но най-верочтно в неделя, дано има нещо останало и за мен. Пък и не съм от срамежливите, така, че Марте, само да те позная и ще ти се обадя  Hug

Наде, в кой блок точно?
Виж целия пост
# 587
Я да се разкрият звездите, дали интервюта, че аз май Светлето и Щастлива мама ( май беше тя  Blush ) разпознах  Grinning
Мартеничка, непременно ще посетим базара  Hug
Happy Mums, пратих имейл за заявка, но май адресът е написан неправилно  Thinking - не трябва да има само интервал - слети ли са имената или има тире помежду им? Аз го написах слято, но не знам дали ще го получите  Confused
Виж целия пост
# 588
Я да се разкрият звездите, дали интервюта, че аз май Светлето и Щастлива мама ( май беше тя  Blush ) разпознах  Grinning
Мартеничка, непременно ще посетим базара  Hug
Happy Mums, пратих имейл за заявка, но май адресът е написан неправилно  Thinking - не трябва да има само интервал - слети ли са имената или има тире помежду им? Аз го написах слято, но не знам дали ще го получите  Confused


А не съм била аз.Ние на такова място не можем да се задържим.На мен ми се ходи ама детето освен да пореве друго ме съмнява да направи.
Виж целия пост
# 589
Зойче, блокът се пада под математическа, от старите, не е от новото строителство. На ул. "Вела Благоева" 11А.
Виж целия пост
# 590
Ох, извинявай, Теди  Blush! Много лош физиономист съм  Embarassed. Това майче съм я виждала на една среща и все си мислех, че си ти, защото и тя е с момченце  Blush.
Happy Mums, сетих се да взема мейла от сайта и си пратих вече заявката  Grinning
Виж целия пост
# 591
Iman, може би си я сбъркала с Деничка (denitcheto) и малкия Коко Simple Smile
Виж целия пост
# 592
Добро утро и честит първи сняг (  newsm45 )



Iman, може би си я сбъркала с Деничка (denitcheto) и малкия Коко Simple Smile

Може и тя да е  #Puppy dog Трябва скоро пак да прегледам албума   Embarassed
Виж целия пост
# 593
Честит първи сняг! Вадете шейните, ръкавиците и хайде на снежни човеци Simple Smile Вече ще се създаде коледно усещане с падането на снега.

Момичета, толкова ви се радвах как се забавлявате с бебета Simple Smile големи сте сладури всичките - и малки, и големи. Жалко че ние не можем да дойдем , заради работата ми, но като изляза в отпуск, това ще е първото място, което ще посетим.

Който ще ходи на театър (ние няма да можем) - после задължително да се отчете. Аз се изненадах, че изобщо правят такива куклени театри. Често ли има представления или това е свързано с наближаващите коледни празници?

Отивам да чета за изпит, че днес ми е последният - да стискате палци Simple Smile

Хубав , пухкав ден   bouquet
Виж целия пост
# 594
Ходих на базараааааааааааааааааа PartyСупер доволна съм!Пожелавам на момичетата всичко да продадат Hug

Ходихме да снимаме момичетата в Кодак,но това ще е последното снимане в това фото.За втора година снимките са под всякаква критика.Рядко мрънкам,ама този път не се стърпях като се има и предвид,че платих 50 лв. Crazy
На една колежка на мъжа ми брат й имал фото студио и ще искам да ми покаже какво може и там да водя децата.
Марта,ако "става" фотографа ще си сбъднеш мечтата за Коледа Grinning
Виж целия пост
# 595
Сиска, добре, че се включи! Днес ъсм много отнесена и направо бях забравила за базара  ooooh!. Успех на момичетата, дано всичко се продаде!

50 лв за лошо качество, си е направо пладнешки обир! А какво стана с мацката, която щеше да идва да снима от друг град? Не се събраха достатъчно желаещи или?

Аз сега съм се зарибила с фотокнигите на Artscow. Получих всичко, запланувано като подаръци за роднини и съм много доволна.

Виж целия пост
# 596
Ние се завърнахме от театъра. На малчо му хареса. Видях няколко от вас  newsm47, вкл. и на Пепито мъжа с малката  Simple Smile.
 Ох, това време ще ме побърка направо  Cry - не знам колко пъти щях да падна ,докато стигнем до общината, а на Тарик новите ботуши става точно за коша, защото чорапите му бяха мокри все едно бос е ходил по снега  smile3511. Съветвам ви да не купувате апреските с картинка на макуин от Хиполенд.
Виж целия пост
# 597
Ходих на базараааааааааааааааааа PartyСупер доволна съм!Пожелавам на момичетата всичко да продадат Hug

И аз - невероятни са тези момичета - има страхотни красотички и..... много купувачи.Така,че който иска да си вземе нещо да не се омотва много. Simple Smile
Ето малко снимки - http://www.happymumsbg.com/?mod=gallery_item&show=23

Ходихме да снимаме момичетата в Кодак,но това ще е последното снимане в това фото.За втора година снимките са под всякаква критика.Рядко мрънкам,ама този път не се стърпях като се има и предвид,че платих 50 лв. Crazy
На една колежка на мъжа ми брат й имал фото студио и ще искам да ми покаже какво може и там да водя децата.
Марта,ако "става" фотографа ще си сбъднеш мечтата за Коледа Grinning

50 лв. за колко снимки и какъв формат?

Happy Mums, сетих се да взема мейла от сайта и си пратих вече заявката  Grinning
Вече го получих и ви записах - ще се радвам да се запознаем
Виж целия пост
# 598
4 календара А4
6 джобни календара
Този,който снима направи 7 пози.

Калина последно реших да я викна да снима общия рожден ден на моите момичета.
Сега няма смисъл да я викам,защото няма да може да ми наснима Божи.
Виж целия пост
# 599
Честит  първи сняг! Симона е във възторг, за разлика от мен. Не обичам сняг и зима. Crossing Arms Mr. Green

Посетихме базара в МОЛа, прекрасни неща има! Марти, пак ще дойда, без Моната, че да избера на спокойствие подаръци. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия