Много ме е яд , че сме такива малки фъстъци още и най-много да подремнем ако дойдем (или да поревем) 
) разпознах 

- не трябва да има само интервал - слети ли са имената или има тире помежду им? Аз го написах слято, но не знам дали ще го получите
) разпознах 

- не трябва да има само интервал - слети ли са имената или има тире помежду им? Аз го написах слято, но не знам дали ще го получите
! Много лош физиономист съм
.
)

Трябва скоро пак да прегледам албума
Вече ще се създаде коледно усещане с падането на снега.
големи сте сладури всичките - и малки, и големи. Жалко че ние не можем да дойдем , заради работата ми, но като изляза в отпуск, това ще е първото място, което ще посетим.
Супер доволна съм!Пожелавам на момичетата всичко да продадат 

. Успех на момичетата, дано всичко се продаде!
, вкл. и на Пепито мъжа с малката
.
- не знам колко пъти щях да падна ,докато стигнем до общината, а на Тарик новите ботуши става точно за коша, защото чорапите му бяха мокри все едно бос е ходил по снега
. Съветвам ви да не купувате апреските с картинка на макуин от Хиполенд.
Супер доволна съм!Пожелавам на момичетата всичко да продадат 




Препоръчани теми