Велико Търново и региона

  • 79 725
  • 738
# 600
Момичета, много се извинявам, че нахлувам в темата ви, но искам да попитам дали има сред вас някоя мама от Сухиндол.
Ще бъда много благодарна, ако ми пишете на лс.  bouquet
Виж целия пост
# 601
Честит първи сняг!!! Много хубаво настроение ми създаде!
Днес и ние с една приятелка минахме през коледния базар, изключително красиви неща има, препоръчвам горещо на всички!
Мартеничка, пък мен ме досрамя и не се обадих, освен това всички бяхте толкова заети Simple Smile и нека до края на базара да сте все така де Simple Smile
Виж целия пост
# 602
Аз утре ще намина-дано остане нещо Mr. Green
А снимките са страхотни!
Виж целия пост
# 603
И аз минах през базара още сутринта! Докато се прибера вкъщи, краката ми не просто бяха мокри, а направо си джвакаха, старите ботуши сдадоха багажа...
Виж целия пост
# 604
Ох, направо завидях на тези, които са успели да си купят от красотите на базара  Embarassed. Момичета от работилницата, ЗЛАТНИ СТЕ      bouquet  bouquet  bouquet !! Аз като съм родена с две "десни" ръце, само мога да ви се възхищавам на невероятните неща, които създавате  Heart Eyes
Виж целия пост
# 605
Наистина са златни и имаше много красиви неща. Лично аз бях много развълнувана и поради друга причина: сдобих се с коледна картичка, направена от една съученичка, която не съм виждала от години и сега е в Англия. Много мило ми стана  Simple Smile
Иман, не може всички да сме със златни ръце, все някой трябва и да купува, нали? Wink
Виж целия пост
# 606
Момичета, много ви благодаря за милите думи!    bouquet
Направо ми стоплихте душата (след цял ден на течение)  Heart Eyes

Ех,тефтерче, ама защо не се обади?! Много щях да се радвам да се запознаем на живо  Flutter

Днес видях много от вас на базара, а утре се надявам да видя и останалата част.
Още няма да ви казвам цифри, но нещата се продават доста успешно (пу,пу). След официалното приключване на базара ще ви дам отчет.

 Рапорт даден!
 Лека нощ и спокойни снежни сънища!  Hug
Виж целия пост
# 607
Честит първи сняг   madnoel 

аз вече започнах да се побърквам вкъщи с това нервно човече - е....и зъбите,е....и чудото - след седмица и половина нерви,викове и дране помен от зъб няма    ooooh!  надявам се скоро да излязат   Praynig    но пък днес имахме прогрес - почти не е ревал,даже го изведох навън / това му е първият сняг/ и го попързалях,похапна малко сняг,посмя се и така  Laughing

искам да благодаря сърдечно на всички ,които попълнихте анкетата   Hug 

ама много сте хубави бе - и от Работилничката за надежди и на музикалната  Peace за жалост нито едната от двете можах да посетя   Sad 

хайде лека и спокойна от мен
Виж целия пост
# 608
Ходих на базараааааааааааааааааа PartyСупер доволна съм!Пожелавам на момичетата всичко да продадат Hug

Ходихме да снимаме момичетата в Кодак,но това ще е последното снимане в това фото.За втора година снимките са под всякаква критика.Рядко мрънкам,ама този път не се стърпях като се има и предвид,че платих 50 лв. Crazy
На една колежка на мъжа ми брат й имал фото студио и ще искам да ми покаже какво може и там да водя децата.
Марта,ако "става" фотографа ще си сбъднеш мечтата за Коледа Grinning

то се знае от много време,че най-хубавите календари са в хепи фото  Peace
Виж целия пост
# 609
Това кой го твърди Rolling EyesСемейните ни снимки от 2006 са правени в хепи фото,а след това те сами ни пратиха в Кодак,защото там правели по-хубави семейни снимки.Като се замисля в хепи нямат място,където да ми снимат и двете деца-като се има в предвид,че Божи трябва да държи Мина Blush
Виж целия пост
# 610
Ние за първа година си поръчваме календари в Кодак, но още не съм им видяла качеството. Снимките ги направихме във вторник, платихме 64лв. Обещаха ни, че ще са готови в петък. Отива мъжът ми в петъка и му казали, че машината се развалила и календарите ще са готови в събота следобед. Обадих им се вчера и ми отговориха, че са готови. Изпращам мъжа ми отново, но го върнали понеже качеството им било лошо - така пристигнали от печатницата и върнали календарите обратно. Сега ще са готови уж в понеделник, но ще си ги вземем във вторник. Тогава ще ви кажа какво е качеството, но общо взето се разочаровах с това мотаене. Не стига, че е скъпо, но и нищо не е както трябва #2gunfire
Виж целия пост
# 611
сисе, права си,че за семейни снимки не е удачно да се правят в хепи фото - повече от трима човека ...трудна работа е, даже невъзможно ,но  за две деца няма проблем. ние миналата седмица снимахме племенниците там и стана доста бързо.отидохме към 4 часа и на другата сутрин в 9 и половина си ги взехме. за 2 деца няма никакъв проблем, даже другата седмица ще ходим и с бебето на брат ми да ги намърдаме някак си трите деца. на мен календарите много ми харесват, до сега все там ги правим ,след като се видя , че календарите в детската градина са пълен ужас, а за кодак - на мен там ми идват много скъпи, немога да си позволя да дам 9лв за календар от принтер, че и качеството вече не е на ниво,а за тези пари се предполага да е доста по-добре
Виж целия пост
# 612
Ние календари правим в Горна.Жената която ни снима на сватбата ми ги прави разкошни.И даже миналата година си направихме семейни снимки и станаха разкошни.Календарите бяха по 4,50,джобните бяха по 1лв.Абе много съм доволна.И тая година пак ще ги направя там,само че нали малкия беше паднал и му се беше подула устата че отложихме фотосесията за другата седмица.

Ето това е една такава снимка.Качеството беше уникално.(Ама то и моделите хубавци Mr. Green)
Виж целия пост
# 613
Ей, Теди, големи сладури сте бе!!!!!!   newsm03

Мартеничка, дай рапорт  Mr. Green пак за резултатите от базара, че ми е много интересно. Разбрах, че нещата са били страхотни. И макар, че не успях да дойда днес  Sad изпратих един приятел да ми купи нещо, та сега съм се сдобила с чашка, картинка и още нещо, което забравих  Embarassed , защото честно казано още не ми ги е донесъл . Имах голямо желание да дойда и да разгледам , както и да се запознаем лично, но.... не би този път!
Виж целия пост
# 614
Хайде сега да попитам тия които имат влагоуловители един въпрос.Как е по добре да бъде с компресор или без.Днес гледахме доста видове и някои бяха с компресор съответно с по голям резервоар(цена около 300-400),а другите бяха без компресор и резервоар от 2 литра(цена от 150-200лв).Та сме в голяма чуденка със съпружеца Mr. Green.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия