Велико Търново и региона

  • 79 720
  • 738
# 675
ЧРД на малкия и големия Виктор!!!!

ЧРД на Иман и Калушкова !!!!

Да сте живи и здрави и Дядо коледа да ви донесе мнооого подаръци!!!!

Ясленото тържество мина добре вчера,не ми стана ясно само защо трябваше да дават на детето торба с вафли,не можах цяла вечер да го спра да яде Crazy

Тази вечер май ще го водим при дядо коледа в мола Mr. Green
Виж целия пост
# 676
Здравейте мами.Къде водите малките пакостници на разходка.Аз имам едно палаво моми4е на 1г и  5м.Но в къщи  просто не се издържа само.Дайте някаква идея.

В това време май е само за Мола.  Peace

Колко много рожденици днес!!!!! Да сте живи и здрави и дано този студен ден да ви донесе само топли моменти и много усмивки! Да сте много обичани и много да обичате!  Heart Eyes

Целувки на всички   love001 Прекрасен ден  Hug
Виж целия пост
# 677
Днес е Св. пророк Данаил -  Честит Имен Ден на малката принцеса ДАНИ! Красе, да ви е жива и здрава, весел празник   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 678
Много празнуващи имало днес! Всички да сте живи и здрави, да не се отъвате от любов и късмет!
Виж целия пост
# 679
Момичета някой знае ли в колко часа е Дядо Коледа в Мол.
Виж целия пост
# 680
Ехе , че много рожденници.Да сте живи  и здрави.Всичко най-хубаво ви пожелавам.
Виж целия пост
# 681
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Веси! Да си здрава, щастлива, все така усмихната и лъчезарна!
На малкият Виктор пожелавам безгрижно детство, много късмет в живота и да радва родителите си! bdbaloni
Виж целия пост
# 682
Някой да ми помогне от къде по центъра да купя детска книжа енциклопедия за 6 годишно дете и какво да взема за момиченце на година и половина?
Виж целия пост
# 683
Някой да ми помогне от къде по центъра да купя детска книжа енциклопедия за 6 годишно дете и какво да взема за момиченце на година и половина?

В книжарница "Пингвините" има страхотни книжки.По центъра се сещам за книжарницата срещу Студентския стол... не й знам името - добре е заредена също,скоро влизах. А по другия въпрос - за момиченца има страшно много,красиви и разнообразни неща.А и на тази възраст каквото и да му вземеш то ще се зарадва - нямат претенции. Успех в покупките! Wink
Виж целия пост
# 684
Дядо Коледа май 16.30-19.30 ще е в мола в делнични дни,а през уикенда ще е в други часове...в сайта на мола пише....
Виж целия пост
# 685
Днес Лъчко става на 2 годинки!

Не съм много силна в качването на снимки, затова всеки да се чувства почерпен с каквото му е на сърце!


Честит Рожден Ден и на останалите рожденици- Катеринка на tefter4e, малкия и големия Виктор ( много готино съвпадение) на Egisihora, на Iman и Калушкова!

Пожелавам на всички много щастие е весело изкарване!
Виж целия пост
# 686
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ! Hug
Виж целия пост
# 687
Момичета,
влизам да ви почерпя виртуално за Рождения Ден на моето най-голямо съкровище в този свят - Катерина, която става на една годинка днес Simple Smile
[/b]



Честито и на Тори, Лъчко  и на всички рожденици, желая им здраве и усмивки!
Виж целия пост
# 688
ЧРД на Лъчко и Катерина и ЧУД на именниците!!!
Днес е валеж от рожденници!!!!

Виж целия пост
# 689
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАТЕРИНА, ВИКТОР И ЛЪЧЕЗАР!!!
ЖЕЛАЯ ДА СА ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И БЕЗГРИЖНИ!
newsm59
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия