Мога и снимки на деца да пусна, но по-късно....че сега имам много други задачи
Виж на баща ми му купих вече-ако имате в къщи мъж любител на автомобилите и особено на ретро има в Хеликон страхотна книга много голяма за 30 лева.
, защото не можел да работи с него!!! Ох, тези мъже! Виж, с дечицата е друго - казват си милите, и то не едно или две, а минимум 5-10 желания, и ти си избираш. А и на мойта мама и на мама свекърва имам да избирам ..... охххх
Може ли да копна
В замяна ще ти кажа къде е мястото за всякакви балонени изненади, украси и т.н. (вече е изпробвано, купувах от там балони за годишнината ни). Значи, намира се срещу механа "Калоян", в уличката от Бингото към Интера. Дано ме разбра, ако не пак ще обяснявам 

Да си дете в днешно време....
Но все още има време, пък и аз съм достатъчно луда, не се знае каква ще я свършим накрая с малчовците! 
Не е важно винаги какво и колко струва, а дали е от сърце!!! Приятен ден ви желая на всички!!!





Препоръчани теми