Велико Търново и региона

  • 79 725
  • 738
# 75
Деси,     bouquetЧЕСИТ РОЖДЕН ДЕН !  bouquet

Желая ти много щастие, детенце да те радва и  мъжът да ти помага! А днес да те глезят много,много.  Grinning

Пожелавам ти страхотно парти, дано желаната рокля да е пристигнала!
Виж целия пост
# 76
Охоооо, имаме рожденничка!!!
 Ditta, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен!!!!   bouquet
Пожелавам ти много здраве и хиляди усмивки !!!  Hug
Виж целия пост
# 77
Здравейте,
днес говорих с директорката на дома и каза,че имали вече много дрехи,обувки също събрали.

Дита-ЧРД и тук Hug Hug

Днес май ще е хубав ден за разходки Mr. Green
Виж целия пост
# 78
Ditta честит рожден ден   bouquet
Желая ти много здраве, щастие и любов.
Виж целия пост
# 79
Честит рожден ден, Дита!!! Бъди щастлива, усмихната и здрава! Наздраве и да се похвалиш после как си прекарала Simple Smile newsm67
Виж целия пост
# 80
Честит рожден ден, Дита! жива и здрава!  newsm59  bigdance2
благодаря на всички за мненията за хомеопатите, много полезни бяхте.
аз пак имам въпрос  Crazy Embarassed в Търново има ли частна ясла? в нета нищо не мога да открия  Confused всякаква информация ще ми е полезна. ще подавам молба другата седмица за ясла тук, но искам да имам и резервен вариант.
Виж целия пост
# 81
Няма частна ясла. В Частната занималня вземат по-малки деца, но около 2 год. В групата на дъщеря ми са 7 дечица 2-3 год.
Виж целия пост
# 82
Веси, ти доволна ли си? Имате ли тия проблеми, които срещнахме ния в частната занималня? има ли и там много болни деца?
Момичета, някой има ли идея дали мога да преместя детето си в друга градина? Притеснява ме много едната госпожа. Тарик така и не можа да я хареса и то не без причина. Онзи ден го взех по-рано и я чух как крещи с все сила на едно детенце как да си яде филийката, а друго заплашваше ( пак с викове ), че ако не си изяде закуската ще го остави само и няма да го качи на автобуса  Rolling Eyes. Смятам, че такова отношение е абсолютно неприемливо. Тарик откак е тръгнал на градина се изпуска често нощем (това не се е случвало никога след махането на памперса). Забелязах обаче че ,когато тази жена отсъства за по-дълго той не се напишква. Тарик е свикнал не на викове и заплахи, а на обяснения, когато направи някоя беля и за това вероятно не може да възприеме поведението и - предполагам, че и с другите деца е така.Много се чудя как да постъпя. Яд ме е, че когато я чух как вика на децата, не реагирах. Не знам дали въобще би имало ефект ако говоря с директорката ( струва ми се много разбрана и интелигентна жена ) или със самата учителка. Аз възпитавам детето си на самоувереност и самочувствие - не искам някой да потъпква достойнството му , а и на другите деца, по какъвто и да е начин. Иначе от друга страна виждам, че е научил много за почти 2-та месеца, през които посещава градината. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем? Ако бях само аз недоволната, нямаше и да споделя, но сме вече няколко майки, оплакващи се "под сурдинка" от тази госпожа.
Виж целия пост
# 83
Деси, честит празник!!
Виж целия пост
# 84
Благодаря ви, момичета!!! Hug Hug Hug

Хайде на почерпката:
Виж целия пост
# 85
Няма частна ясла. В Частната занималня вземат по-малки деца, но около 2 год. В групата на дъщеря ми са 7 дечица 2-3 год.
доволна ли си? каква е таксата и къде се намира тази занималня?
*Iman* , това е отвратително! моя приятелка имаше проблем с лелката от една от детските градини тук, написа оплакване до директорката и дотам. а не е единствената, която се е оплаквала. просто не знам какво да кажа- толкова ли няма други възпитателки, които да наемат, а държат на работа хора, които не са за тази професия?!  Close а ето какво четох днес, направо съм потресена http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=443272.msg13009402#msg13009402
Виж целия пост
# 86
Деси, честит празник, пълноценна и емоционална година ти пожелавам  Hug

Iman, моя колежка имаше подобен проблем в яслата на Триъгълника. Събрали се няколко майки, говорили всички с директорката и пуснали обща писмена жалба, че децата реагират негативно на методите на конкретна леличка и след време директорката преместила леличката в друга група. Не че това е най-доброто разрешение, но все пак е някакво  Thinking
Виж целия пост
# 87
Деси, честит празник, пълноценна и емоционална година ти пожелавам  Hug

Iman, моя колежка имаше подобен проблем в яслата на Триъгълника. Събрали се няколко майки, говорили всички с директорката и пуснали обща писмена жалба, че децата реагират негативно на методите на конкретна леличка и след време директорката преместила леличката в друга група. Не че това е най-доброто разрешение, но все пак е някакво  Thinking

А в коя група ли са я преместили въпросната леличка,че нали и ние ходим в тая ясла  ooooh!
Виж целия пост
# 88
Ааааа, не знам подробности, пък и то това беше преди повече от година. Като че ли някои се възползват от това, че повечето деца в яслите не могат да говорят  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 89
Здравейте,мили мами,
Да се запиша и аз в новата тема.Тези дни все не ми остава време, имахме гости, но сега вече е по-спокойно.
Ditta, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ЖИВА, ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!   bouquet
Днес пак бяхме  на разходка, а и времето беше страхотно! Дениче, сега като оздравяхте излизате ли в парка? Не сме ви засичали  newsm78.
Да ви се похваля, Дани има вече две зъбчета - почвиха се почти едновременно, през 1 ден и почти безпроблемно. Дано и с другите зъбки да е така Praynig
pepi111, пуснахте ли вече поръчката към Май Тойс? Ако не , бих се включила, набелязала съм си няколко нещица...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия