Велико Търново и региона

  • 79 725
  • 738
# 90
Здравейте момичета
Чета ви,но не мога да пиша често,защото Кати сега прохожда и е постоянно залепена за мен,особено когато ме види на компютъра
Честит Рожден Ден на Деси
Аз да ви се похваля с първото ни зъбче..почти на 11м....Да почерпя...
Отивам да къпим Кати.Утре ако ме освободи дъщеря ми ,пак ще пиша....
Виж целия пост
# 91
Ditta, честит рожден ден!
Здраве, любов, щастие, сбъднати мечти!


Веси, това, за което разказваш, е ужасно!

flowertulip, поръчка не съм пускала все още. Сега се уточнавят желаещите.
Виж целия пост
# 92
Заради грипа седмичините сбирки на списание 9 месеца се отменят поне за началото на ноември. Преди малко ми пратиха инфото на e-mail.
Виж целия пост
# 93
 Добро утро!

 Дита, честит рожден ден на патерици! Пожелавам ти усмихнато дете, вечно влюбен съпруг и най-вече здраве на теб и всички, които обичаш!  Hug

 Днес сме особено ранобудни - Дара цъфна в 5.15 и въпреки че се опитах да я убедя, че още не е време за ставане, тя се събуди, играхме, бесня и естествено преди малко заспа супер уморена  Mr. Green За мама обаче "работния ден" започна и едва ли ще се върна в леглото.

 Тъкмо ще си харесам армаганите от Май тойс Wink

 Иман, знаеш ли нещо за лекциите в нашето уни? Дали ще ги отменят другата седмица заради грипа? А за ужасно неприятната сцена, на която си станала свидетел, мога само  да те посъветвам (а и всички други мами) следващия път да вадиш телефона и да записваш. Едно, че после можеш да качиш клипчето в You tube или Вбокс7 (а защо не и да го използваш като доказателство, да не се налага де) и второ, че хората ужасно се притесняват, когато видят, че някой ги снима и почти винаги коригират поведението си.  Peace

 
Виж целия пост
# 94
Добро утро, момичета!
Иман, направо се ужасих, като прочетох това, което си написала! Дъщеря ми още не ходи на градина, но като знам колко е злояда, представих си веднага как някоя учителка ще вика по нея да си изяде закуската! Аз на твое място бих реагирала веднага - с разговор с учителката и с директорката, а ако няма ефект и с писмена жалба до директорката, на която тя няма как да не реагира.
И още нещо, с риск да стана досадна - от къде и с какво търговско наименование мога да намеря коластрата и зелената енергия, за които говореше?
Виждам че си говорите за пазаруване  Crazy - Бихте ли ме осветлили по въпроса с поръчките от Май Тойс? Ако някой ми даде сайта, ще му бъда благодарна, защото търсих, но не успях да го намеря.  Sick
Хубав ден на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 95
Flowertulip, вчера обикаляхме като държани на въже цял следобед, но през парк аминахме много набързичко...Днес не знам дали ще излезем, първо заради мъглата, второ, че се налага да обиколим да търсим постелки за вкъщи, че Коксъна с това изправяне не знам вече колко цицини ще получи....Няма спирачки!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 96
Благодаря ви, момичета, за съветите  Hug Hug. И аз мисля, че ще е най-правилно да говоря първо с учителката и после ако се наложи и с директорката. Това ще стане като го пусна отново на градина - от днес го спирам за 10-ина дена или докато им оправят базата и спрат да пътуват.
Марта, не знам нищо за уни-то  Thinking. Аз си взех бележка за 2 седмици и ще си постоим малко вкъщи, че по английските предмети се събираме около 30-40 човека и не ми се рискува да се разболея.
Габин, извинявай ,мила  Embarassed - това са им търговските наименования - коластра и зелена енергия от Аквасорс. За мy toys - www.mytoys.de
Pepi, дали няма да има хубави разпродажби през декември или сега да поръчаме?
Виж целия пост
# 97
 Close а ето какво четох днес, направо съм потресена http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=443272.msg13009402#msg13009402

Ужас е това!
Виж целия пост
# 98
Здравейте момичета, извинявам се че нахълтвам така Embarassed
Интересуваме от къде в Търново мога да си купя пюрета Гербер най-изгодно.
Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 99
Pepi, дали няма да има хубави разпродажби през декември или сега да поръчаме?
Веси, нямам идея какви промоции ще им щукне да пуснат  Grinning. Аз лично не бързам. Нищо от нещата, които съм харесала, не ми е спешно. Ако някой от другите има по-спешна нужда, да пише. Нещата обикновено пристигат за около 10 дни. Само caradchova за сега ми е казала, че нещата й трябват за 23.12. Аз предлагам до към 05.12. да поръчаме, т.к. по това време започват да се изпращат повече поръчки и може да има забавяне, а и тържествата в детските заведения не се знае за кои дати ще са  newsm78.
Виж целия пост
# 100
Здравейте момичета, извинявам се че нахълтвам така Embarassed
Интересуваме от къде в Търново мога да си купя пюрета Гербер най-изгодно.
Благодаря предварително  bouquet

Незнам дали е най изгодно но в магазини ''Щастливо бебе ''ги има.Има такива магазини на 5то авеню,В кв.Триъгълника и в Горна Оряховица Mr. Green
Виж целия пост
# 101
Здравейте момичета, извинявам се че нахълтвам така Embarassed
Интересуваме от къде в Търново мога да си купя пюрета Гербер най-изгодно.
Благодаря предварително  bouquet
Мисля,че в "Щастливо бебе" в парка на Триъгълника е най-добре. В магазина им на центъра е малко по-скъпо.
Виж целия пост
# 102
Направо се стресирам с тези ужасяващи случки...  Shocked в детски градини... Моят ще тръгне на ясла март месец 2010 - и от сега ви казвам, че ще ритам и ще бия, ако се случи нещо такова с детето ми - нито ще търся държавни институции, нито ще чакам някой да се извини. Дано не се случва!  Praynig Защото тежко и горко на човека, посегнал на детето ми до кръв. То бива бива...ама това е безобразие....  Close

За грипната епидемия - важи само за училища. За университети и детски градини ще се решава на регионално ниво.

Къде ще празнувате Нова година? При нас май се очертва Пак да сме вкъщи.... Sad Но този път с детенце. Миналата година го оставихме у баба му и си празнувахме, но ми беше адски кофти. Сега съм решила, че каквото и да става ще е с нас. Но...не зная какви приятели да поканя....с деца ли....без деца ли.... Мислите ли че дете на 1г 9 месеца ще се заиграе с деца на 6 години или на неговата възраст....?
Дано мамите с опит изкажат мнение.

ПОжелавам ви да спинкате спокойно и утре да ви посрещне усмихнато слънце Simple Smile
   bouquet
Виж целия пост
# 103
bandido за заиграването на малки деца с други, при Рада най-успешен е варианта е с батковци окло 5-10 годишни  Mr. Green Като пусне девойчето едни усмивки и я люлеят, ябълки и носят  Laughing И с какички 5-6 годишни също се заиграва, преди време една такава какичка пристига при мен и ме пита: "Госпожо може ли да я позабавлявам на пясъчника?"  Simple Smile Казано с други думи, с нейните наборчета по-вероятно е да се сдърпат по-бързо за интересна играчка и рядко се  "сдушава" с някое. С възрастта нещата се променят. Но определено за 1,9 г. дете по-добре са по-големи деца. Като ментори им са.  Peace

На Коледа сме 4 дни на Катарино и Банско. Ще водим и Рада с нас, бебчо на бабите.
Виж целия пост
# 104
Ето го репортажа с лелките от детската градина, които малтретирали децата. В момента е един от най-гледаните клипове във vbox
http://www.vbox7.com/play:71969624

А лелките какъв спринт правят, за да избягат от камерите - не е истина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия