Предстои преместване на дъщеричката ми от ясла в градина, и много бих искала да имам повече информация за различните градини в Търново.Все още не съм подала документите й някъде, за набора й ще се приемат след 4.01.09.Не,че има гаранция,че там където ще й ги подам,ще я приемат, но все пак искам да чуя и вашето мнение за заведенията,които посещават децата ви.
Разочарована съм от апатията и безхаберието на госпожите в яслата.
Да оставим болестите настрана. Отношението много ми се иска да е едно по-нелицемерно,по-заинтересовано.
Чували ли сте за госпожи,които са "уникални", да ги наречем
?За мен такива са тези,при които децата не искат да имат почивни дни и да не бързат да си тръгват,тези, които се стараят да направят ежедневието на децата интересно и незабравимо.Има ли такива или са само от другите?!
Благодаря ви предварително!




), а температурите за тогава са обезпокояващо ниски.
Дано този път не ми мине котка път и да се видим на следващия базар!

