Студиото му е в папагалския блок над театъра
Студиото му е в папагалския блок над театъра
Студиото му е в папагалския блок над театъра
Студиото му е в папагалския блок над театъра 
Студиото му е в папагалския блок над театъра 

)!! Нека всичките ти желания се превърнат в реалност и животът ти да е изпълнен само с радост и любов!!
Знам, че из форума има сигурно 100 теми за бебешки акита

.От както се роди че и после докато се захраним все си е било зеленикакво.Сега си е жълто,но на моменти пак си се оцветява в цветовете на дъгата.Зависи какво е ял.Не мисля че има нещо притеснително в цвета.
!
Или да ти дам Play station2 
.... аз им викам: ще ви правя игри, а те ми отвърнаха: ми запиши ги на диск, така че да вървят на плейстейшъна

Препоръчани теми