Велико Търново и региона

  • 79 721
  • 738
# 645
Точно за този Венци писах CrazyСтудиото му е в папагалския блок над театъра Laughing
Виж целия пост
# 646
Точно за този Венци писах CrazyСтудиото му е в папагалския блок над театъра Laughing
По-точно до Онкодиспансера и старата болница, над изложбените зали, Зеленка 2.
Виж целия пост
# 647
Точно за този Венци писах CrazyСтудиото му е в папагалския блок над театъра Laughing
По-точно до Онкодиспансера и старата болница, над изложбените зали, Зеленка 2.


Така ми го обясни сестра му Crazy
Може ли да пуснеш  някоя снимка на лични,ако не е много нахално  Crazy
Виж целия пост
# 648
С малко закъснение, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МОНИК!!!
ЖЕЛАЯ ТИ ОТ ТУК НАТАТЪК ОЧИТЕ ТИ ДА СА ПЪЛНИ СЪС СЪЛЗИ ОТ ЩАСТИЕ!!!
Виж целия пост
# 649
Точно за този Венци писах CrazyСтудиото му е в папагалския блок над театъра Laughing
По-точно до Онкодиспансера и старата болница, над изложбените зали, Зеленка 2.


Така ми го обясни сестра му Crazy
Може ли да пуснеш  някоя снимка на лични,ако не е много нахално  Crazy


И на мен ако може. Praynig
Виж целия пост
# 650
Моник, честит празник ( на патерици, но с пожелания от все сърце  Blush )!! Нека всичките ти желания се превърнат в реалност и животът ти да е изпълнен само с радост и любов!!
Виж целия пост
# 651
Момичета, може ли да ми кажете зелени акита в следствие на претопляне или на изстудяване бяха?  newsm78  Знам, че из форума има сигурно 100 теми за бебешки акита  Laughing , но не ми се рови да търся. Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 652
И на двете, но ако е било инцидентно не се притеснявай  Peace
Някой знае ли къде продават хелий за дишане?
Виж целия пост
# 653
Нашето ако никога не е било жълто Crazy.От както се роди че и после докато се захраним все си е било зеленикакво.Сега си е жълто,но на моменти пак си се оцветява в цветовете на дъгата.Зависи какво е ял.Не мисля че има нещо притеснително в цвета.
Юлче какво ще го правиш тоя хелий. Mr. Green
Виж целия пост
# 654
Момичета, може ли да ми кажете зелени акита в следствие на претопляне или на изстудяване бяха?  newsm78 

При Лъчко бяха само зелени от раждането, докато го захраня. Начетох се на най-различни причини, обаче някакси не можах да допусна пет месеца да е постоянно настинал или претоплен, затова реших, че е от АМ и спрях да обръщам внимание. Лекарката ни също не го намираше за притеснително .
Виж целия пост
# 655
Зойчето пита за кърменото си бебче, при тия на АМ е друга бира зеленото ако.
Теди, ще ги карам да дишат на НГ, глася парти, че не ми се гледа как само ядат и пият цяла нощ. Някой, ако има идеи за игри и други забавления за 6 компютърджии дърти да сподели  Mr. Green
Виж целия пост
# 656
Здравейте  Grinning !
Набързо минавам да ви информирам, че днес към 16 часа в Ритуалната зала на Община Велико Търново ще бъде открита традиционна благотворителна Коледна изложба-базар на ползвателите на социални услуги във Велико Търново “Ние можем ІІІ”. Заповядайте!

Пояснявам, че "ползватели на социални услуги", това са децата и възрастните, настанени в защитени жилища, кризисни центрове, детски домове, старчески домове и т.н. общински инициативи.
Виж целия пост
# 657
http://www.viordanov.com/ - това е сайта му, само за сватбена фотография е, но качеството в работата се вижда и в тези снимки.
Виж целия пост
# 658
Юлка, идеята ти за хелия много ми допадна. Като си представя мъжете от моята комания - почерпени и дрънкащи глупости след надишване с хелий направо от сега ми става смешно  Mr. Green

Някой, ако има идеи за игри и други забавления за 6 компютърджии дърти да сподели  Mr. Green

Пусни им по една мишка Wink  Или да ти дам Play station2  Peace

А аз се опитвам да измисля някакъв оригинален подарък за Коледа за любимия  Mr. Green
Дайте някоя идея, че иначе пак ще е парфюм или блуза, колкото и да ми е банално вече
Виж целия пост
# 659
Да ве, ще ми даваш  #2gunfire .... аз им викам: ще ви правя игри, а те ми отвърнаха: ми запиши ги на диск, така че да вървят на плейстейшъна  Joy Joy Joy
Подарък - Зойче моя много се зарадва на газов пистолет, беше си го избрал преди време, но един мина и му го взе под носа, после не е търсил същия. Щом играе PS2, му купи 3 (малко соленичко) или игра за 2.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия