коя частна детска кухня в София?

  • 270 287
  • 1 048
# 570
Жълтък на прах  ooooh!.
Виж целия пост
# 571
А, да, яйчен прах всъщност и олио в добавка.
Виж целия пост
# 572
Ние сме на диетична в момента.
Забелязах, че от Хер Бебе направо се отврати, затова питам дали не слагат някакви гадни неща или просто не си ги харесва.
Виж целия пост
# 573
Може би има гадни неща, например мазилка от падащият им таван.
Виж целия пост
# 574
Досега не съм забелязала странни неща.
Напоследък започнах повече да правя разни неща вкъщи и ги приема по-добре от каквато и да е кухня, та може да я спрем скоро.
Виж целия пост
# 575
Моят син не понася Хер Бебе...То и на мен нещо не ми вдъхва доверие видът на храната. Не си пада особено и по Ози.
Засега сме плътно на Ян Бибиян. Тях си ги яде с кеф. Сигурно са брашняни и гнусни за някои, но и на мен лично ми допада най-много.
Виж целия пост
# 576
Същата реакция беше и при нас затова ми стана много чудно до сега не е правил точно така.

Виж целия пост
# 577
Досега не съм забелязала странни неща.
Напоследък започнах повече да правя разни неща вкъщи и ги приема по-добре от каквато и да е кухня, та може да я спрем скоро.

 Peace
Виж целия пост
# 578
Здравейте, отдавна никой не е писал в темата newsm78

Има ли доволнни от някоя детска кухня в момента?
Предстои ми да ги продвам и се надявам на положителни отзиви, от майки взимащи храна  bouquet
Виж целия пост
# 579
Здравейте, отдавна никой не е писал в темата newsm78

Има ли доволнни от някоя детска кухня в момента?
Предстои ми да ги продвам и се надявам на положителни отзиви, от майки взимащи храна  bouquet

Докато държавната кухня беше в ремонт (3 седмици) купих ваучери от Грабо за ВИП меню, за деца 10м - 3 години и останах доста доволна. Сега пак съм взела ваучери и взимам всеки петък и им давам събота и неделя...доволна съм...има странни неща в тва меню, но пък е вкусно и децата си изяждат всичко  Peace
Виж целия пост
# 580
Teddy*, за коя кухня говориш?
Виж целия пост
# 581
Ян Бибиян имат вип меню.
Аз смених с Българче, обаче супичките са много редки в сравнение с на Хер бебе.
Виж целия пост
# 582
Ясно.
Отдавна не съм поръчвала от Ян Бибиян, но мисля, че преди можеше да се поръчва отделно ястие от дневното меню, имаше разбивка на цената, а сега не виждам такава възможност. Поправете ме, ако греша, може да не съм запомнила правилно. В Ози си я има тази опция в момента.
Виж целия пост
# 583
Ясно.
Отдавна не съм поръчвала от Ян Бибиян, но мисля, че преди можеше да се поръчва отделно ястие от дневното меню, имаше разбивка на цената, а сега не виждам такава възможност. Поправете ме, ако греша, може да не съм запомнила правилно. В Ози си я има тази опция в момента.

Хм...аз също не съм убедена, но си мисля, че в Ян Бибиян я нямаше тази опция...но сега определено я няма, всичко или нищо е сега  Crazy
Виж целия пост
# 584
Каката яде Хер Бебе няколко пъти в седмицата, като нямам време за готвене.

Бебето - Българче и Хер Бебе, но като че ли повече харесва Българче. Зеленчуковите супи са им доста еднородни т.е. ако е супа с моркови си е крем супа с моркови.

Хер Бебе могат по отделно, Българче не. Ян Бибиян и двете не харесаха.

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия