коя частна детска кухня в София?

  • 270 257
  • 1 048
# 585
В Ян Бибиян откакто аз следя кухните  - от средата на 2010 - никога не е имало опция за отделни ястия  Peace
Виж целия пост
# 586
При доставка до пункт може да си избереш между първо, второ и трето и изобщо всякакви комбинации между различните кухни!  Peace
Виж целия пост
# 587
Стига пункта да го позволява, защото в магазина, откъдето аз взимам храната, не приемат разделни поръчки. Това лично мен хич не ме устройваше по едно време и затова минах на по-евтина кухня, но сега пак се връщаме на старата, за по-малко дни.
За Вълшебник някакви мнения?
Виж целия пост
# 588
Ха! Аз мислех, че важи за всички пунктове!
Вероятно при нас е по-голям, знам ли...  newsm78
Виж целия пост
# 589
Не, просто така са си решили от магазина, поне такова беше обяснението им, били ставали обърквания с другите им магазини и така.
Виж целия пост
# 590
Здравейте,
Аз определено се отказах окончателно от Ян Бибиян. Не стига, че всички ястия миришат толкова силно на лук, използват стари зеленчуци, а вчера детето ми се задави с КОСТ, докато се хранеше! Няма да коментирам и сайта им, който е написан толкова "грамотно"...
Някой има ли инфо за Вълшебник?
Виж целия пост
# 591
Вълшебника е по-гаден от Ян Бибиян.
Виж целия пост
# 592
Вълшебника е по-гаден от Ян Бибиян.

ааа, тук НЕ съм съгласна Wink по-миризливи от Ян бибиян още не съм намерила...
Виж целия пост
# 593
Ние минахме на Българче, появиш се пункт под блока. За момента със смесени впечатления. Някои дали ползва Българче, актуални отзиви?
Виж целия пост
# 594
Ние до преди седмица някъде. Simple Smile Десертите са хубави, готвят с яйце, но заради супите се отказах, защото много редки ми се видяха.
Виж целия пост
# 595
Здравейте, Днес в 19:00 часа Бг-мама ще има честа да предложи на всички вас поредната лекция от инициативата "Онлайн училище за родители". Тя ще бъде изложена от СВЕТЛАНА КАРТУНОВА на тема "ПРЕХОДЪТ: СУКАНЕ - ЗАХРАНВАНЕ: ПРИЕМАНЕ И ОТХВЪРЛЯНЕ НА ХРАНИТЕ - ЗЛОЯДИ ДЕЦА ИЛИ ТРУДНОСТИ В СЕНЗОРНАТА ПРЕРАБОТКА". Може да зададете вашите въпроси и да получите множество съвети на:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=713505.0
http://www.bg-mamma.com/player/stream.html
Виж целия пост
# 596
Моето дете най-много харесва Хер Бебе.Иначе и Ози и Ян Бибиян сме яли.Ози е МНОГО мазна.В Ян Бибиян пък продуктите са толкова дребно смляни,че не можеш да си сигурен какво съдържат,просто не се вижда.Плюс това ми се струва и че слагат много брашно или нишесте,за да се сгъстяват манджите.
Виж целия пост
# 597
Моят също не харесва Хер Бебе, изобщо не иска да я яде, сега сме на Ян Биян, проблеми нямаме засега.
Виж целия пост
# 598
Тъй като има доста въпроси за Вълшебник напоследък, да повторя своите впечатления, но те са от преди почти година, може да са сменили готвача...
Минах от хер бебе на вълшебник, заради количеството. Детето ми е много ящно и удрянето в грамажите на хер бебе беше фатално - съвсем не ни стигаше храната.
От съдържанието във вълшебник нямах особени оплаквания, с изключение на две неща: мазнината /повечко/ и наличието на подправки. Готвеното вкъщи не е по-здравословно, така че съм ок с това.

Ян бибиян ме отблъснаха още в началото с вдигането на цените, липсата на възможност за разделно поръчване в нашия пункт, нишестеното съдържание и еднообразното меню. След това за малко минахме на доставки за вкъщи - е кретенът без зъби, обслужващ южните райони, беше под всякаква критика като отношение и като обслужване.

През последните месеци взимам само голяма порция основно ядене от Хер бебе и това ми се струва оптималния вариант, въпреки, че никак не е евтино /2.20 лв за месно ястие, като месо почти няма, колкото от измита тенджера/. Просто нямам по-добра алтернатива. Българче сме от дни и все още с противоречиви впечатления. Супите са вода, но десертите са най-вкусните от всички кухни. Но десертите не са определящи в нашия случай, защото малката не яде никакви кремообразни смеси. Десерт има ли, го ям аз, та имам база за сравнение като вкусови качества.  Grinning
Виж целия пост
# 599
Ох, като гледам колко са мизерни всичките кухни тук...се чудя няма ли вече да започнат мамите да си купуват Babycook, Beaba е марката, ползват го и после си го продават в продавалник-а...Избива всички вложения, а готвиш каквото искаш за дечко - 10мин е най-дългото готвене. Все сме напред с идеите и назад с окъществяването им...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия