Майското човече е голямо вече. Ходи с проходилка, хапва си пюре и седи на гърне

  • 24 585
  • 735
# 510
Влизам само да кажа "Събраха се парите за Анджелина"
След днешния ми ужасен ден тази новина ми подейства много,много добре.Сега трябва да се молим това дете да има късмет.
Виж целия пост
# 511
да, някаква банка внесла остатъка от парите, дано се оправи детенцето!
Виж целия пост
# 512
СУПЕР НОВИНА! Сега остава днес при падащите звезди, да се помолим за нея, и за всички  останали болни деца да оздравеят бързо и да се радват на безгрижно детство!  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 513
 Praynig
Виж целия пост
# 514
Страхотна новина, наистина. Стопли ми сърцето. Дано да и помогнат тези пари на малката душичка.
Сиске добра си ни вестителка. Дано утрешният ден бъде по-хубав за теб. Hug
Виж целия пост
# 515
Страхотна новина. Дано малката принцеса бъде силна и се справи с всички неволи Praynig Praynig Praynig
Минолта, благодаря за бързия отговор. Hug Бях се притеснила, тъй като знам, че кашите от 6-ти месец имат допълнителни хранителни вещества и да не я лишавам Blush
Виж целия пост
# 516
Аз само да се разпиша, че днес нещо Ваньо е крив, хем на разходката се държа много добре. Ама вкъщи - рев, рев, зор със заспиване...
Много ми е мъчно за болните дечица! Дано се оправят бързо! На мамите здрави нерви желая!!
За Анджелина - чудесно!  Simple Smile
И аз май минах към отбора на световъртежните; вчера ми беше малко ниско кръвното, предполагам е от това. Но  в комбинация с ревящо бебе...  Crazy
Тъй, оплаках се  Embarassed, сега ако успея да се разпиша и в темата за партито...
Виж целия пост
# 517
Влизам само да кажа "Събраха се парите за Анджелина"
След днешния ми ужасен ден тази новина ми подейства много,много добре.Сега трябва да се молим това дете да има късмет.

Браво! Много се зарадвах, толкова плаках като гледах репортажите. Добре, че има и Човеци на този свят!
Виж целия пост
# 518
Много добра новина !
Дано детенце е силно и успее да се справи ,вярвам в това и се моля  newsm17
Виж целия пост
# 519
Тепърва трябва да стискаме палци за Анджи. Нейната борба сега започва!
 Ще се опитам и аз да се включа по темите, колкото запомних.
ЗА секса ooooh! Никакво желание нямам, ама от немай къде се жертвам, че мъжа ми ще ме зареже. За последните две години три пъти забременявам, имам два кюртажа- тоест все време, в което не сме правили секс. През цялата си бременност два пъти практикувахме, като  родих пак се въздържах три месеца. ТА на таткото много му дойде, и сега ща не ща не отказвам. А иначе за тази работа използвахме кухнята, защото сме на тесничко и няма къде Mr. Green

Някой беше писал, че баба и дядо донесли течен шоколад за бебо. Не ми стана хич смешно като прочетох вчера в темата на юнките, че една майка дала на бебчето си да "посмуче" на воля от шоколада й.  ooooh!

Виж целия пост
# 520
Страхотно е че са се събрали парички за Анджелинка! Hug Много добра новина! Сега наистина трябва да вярваме че ще се пребори малката принцеса!  Peace
Виж целия пост
# 521
по въпроса за шоколада рекох да прочета в една друга тема за захранването,вижте на какво попаднах
Нашето бебе е на 2 месеца и малко. Когато направи 1 месец, запоцхнах да и давам ябълка. Настъргана и прецедена през марля. Започнах със 3-4 лъжички и постепенно увеличавах. На 40тия ден дадох и морков, пак настърган и прецеден. Давах по30-40 мл, но на бебаа не и стигаше. Много и харесваше. Като направи 2 месеца включихме и портокал. В момента пие по 100 мл, два пъти на ден, Замествам хранене със сок. Нямаме колики вече, а детето пита за още когато изпразни шишето. А, сока е мешан от морков, ябълка и портокал. Не смея още да дам само портокал. Лудница Shocked
Виж целия пост
# 522
По повод пуснатия цитат от Сиси :

За сока не се учудвам дето го е дала, щото аз едно време на втория месец захраних със сок Симона, ама така беше тогава.(докторите така ни казваха и всички го правехме) Ама пък това, че е дала портокал  Shocked и това, че е заместила хранене със сок направо ме гръмна. Това не го бях чувала със сок да заместваш хранене и то ва бебе на три месеца  #2gunfire Луда работа. newsm78

Айде лека нощ на всички. Дано тази нощ се спи спокоино  Praynig
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 523
Привет момичета.
Новината за Анджи е повече от чудесна, дано никоя от нас, никога не и се наложи, да преживее нещо подобно с детенцето си. Сиска, къде се загуби?
За секса - мдааа, знам много добре какво е  Laughing И нашата спалня е окупирана от малкия завоевател, който като легне и разпери ръце по средата на леглото, ние с баща му едва се свиваме в краищата. Секс правим из другите стаи. Гледам да го приспяпо-дълбоко и се отдаваме на плътски развлечения така да се каже. Е, все леко бързаме, да не се разбуди, но и на това съм доволна.
За коледното парти - не мога, идва ми се, ма има-няма е 2 дни път със самолет. Брях, как ви завиждам. Някой ден обаче, не губя вяра.
За семейните отношения - свекърите - много готини хора. Никога не са ми досаждали, давали акъл, или бъркали в нашите си неща с мъжа ми. Имаха пълно право да не ме харесват - пристигнах с 1 куфар, никога преди това не ме бяха виждали (мъжът ми се обади да им каже, че ще се женим, като живееше в Амстердам), но ме приеха като тяхна дъщеря. Колкото и да ми е смешно, виждам прилика голяма между мен и свекървата  Embarassed За сметка на това пък, със снаха ми (не знам дали така се казва - жената на брата на мъжа ми) нещо хич не се дишаме. Няма да се впускам в подробности, но такъв мрънкалник и мизерник просто не си представях, че съществува. Думата кочина е малка, за да опише състоянието на къщата им. Сега е бременна и ме пита - ти ще ми дадеш ли на Алекс нещата за нашето бебе. Казах и - не. Ако беше някой човек, дето пази - да и ги дам. Затова сега не ме обича. Пък да кажеш, че са зле финансово - не са. Хайде, всеки да се оправя.
Оli4ka, за пюретата -аз ги съхранявам във хладилника. Правя около 5-6 мънички бурканчеа (тук пюретата са от 110 мл) и ми стигат за 3 дни. Като нямам пюре му давам банан, или оризова каша, или ябълка.
Момичета, я да ви питам за фонтанелите на вашите деца. Има ли ги, няма ли ги? На Алекс е заворена. Гледаха го, мериха му главата 3 месеца и ми казаха, че няма какво да се притеснявам. Казаха ми, че може да ме изпратят на скенер, ако толкова се притеснявам, но те не виждат никаква причина, така, че аз се успокоих.
За ваксините-  нашата следващата е, когато Александър навърши 1 година. Засега е нямал реакции на никоя от ваксините.
За течния шоколад да разкажа моята случка. Тук се организират срещи на майките (от здравния център към общината). На една от сбирките ходихме на разходка, стигнахме до едно паркче, в което имаше малко кафене. Седнахме уж да пийнем по нещо и да си поговорим. Една от майките си купи кола, отвори шишето на детето си и му наля от нейната кола. Аз направо бях така  Shocked После за капак му даде и няколко пържени картофа, мислех си да и кажа - я му дай и да си дръпне малко от твойта цигарка, щастието да е пълно. С което искам да кажа - навсякъде има майки и майки. Аз си мисля, че се справям добре и че правя всичко най-добро за детето си, както не се съмнявам и за вас.
Мийка, налягай листовките. Под секрет - аз се опитах да реша някои от тези, които Фелинка беше пуснала, малиииии, срам. Тук ако щете ми вярвайте, няма такива знаци  - жълто и бяло, глупости мупости. На всички знаци е написано какво трябва да правиш - Например, дай път, карай отляво, ако не изпреварваш. Много лесно. Само знаците с паркирането още не мога да ги оправя. Едни стрелки, някога не забелязвам, че е акова паркиране с монети и добре, че все имам късмет, не са ме глобили до сега. Никога не съм шофирала в България (нямах и книжка). Като дойдох тук изкарах книжка почти веднага, но докато свикна на това обърнато движение ми се отели коня. Все в другата страна ми се караше. После се преместихме в Бризбън, където живеехме на центъра и не ми трябваше кола, така, че реално само имах книжка, никога не бях карала. Като се върнахме тук разбрах - без кола няма да стане. Добре, че и мъжа ми го разбра, купи си на него друга кола, и ми остава нашата. Първият път карах Алекс на ваксинция. Малко ме беше страх, но стигнах. От тогава не съм спряла. Карам си и си ми е кеф, че имам свобода, да ходя където си поискам.
Исках да разкажа за играчките, ма много дълго стана. Следващия път.
Чао от нас. Лека нощ.


Виж целия пост
# 524
Моля се Анджи да има шанс!!!!!!  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия