Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са плановете ви за Коледа и Нова година?
Какви идеи има за празнуване на празници с бебе?
Как да направите застройка за супа без кисело мляко?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са плановете ви за Коледа и Нова година?
Форумът обсъжда различни планове за Коледа и Нова година. Някои ще бъдат у дома със семействата си, други планират почивки в различни дестинации, като Флорида, Париж или дори планират да посетят родната България. Има и такива, които ще се срещнат с приятели за празниците. Всички споделят различни начини за посрещане на Коледа и Нова година, като се наслаждават на празничната атмосфера и планират специални моменти с близките си.
-
Какви идеи има за празнуване на празници с бебе?
-
Как да направите застройка за супа без кисело мляко?
-
Къде мога да намеря бакпулвер и пудингите на д-р Йоткер?
-
Какви са някои идеи за празнично декориране?
, мерси на съставителките на листчето на първа страница.
на българско по възможност. 

Весел празник ви желая. 
Хубав ли е като банана бред? Или нямат нищо общо?
пълни с хубавини обикновено. Ако някой знае чиста такава, да сподели марката, моля! 
, да ти е честит рожденикът!


Пък аз специално за Кюбит написах така, защото знам, че е живяла в Германия и няма начин да не знае.