Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са плановете ви за Коледа и Нова година?
Какви идеи има за празнуване на празници с бебе?
Как да направите застройка за супа без кисело мляко?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са плановете ви за Коледа и Нова година?
Форумът обсъжда различни планове за Коледа и Нова година. Някои ще бъдат у дома със семействата си, други планират почивки в различни дестинации, като Флорида, Париж или дори планират да посетят родната България. Има и такива, които ще се срещнат с приятели за празниците. Всички споделят различни начини за посрещане на Коледа и Нова година, като се наслаждават на празничната атмосфера и планират специални моменти с близките си.
-
Какви идеи има за празнуване на празници с бебе?
-
Как да направите застройка за супа без кисело мляко?
-
Къде мога да намеря бакпулвер и пудингите на д-р Йоткер?
-
Какви са някои идеи за празнично декориране?

Ама сега като ви чета че приличал на меденки, че нямал срок на годност, децата го харесвали, ми прияде ми се и май ще пробвам и аз. Абе за ядене ли е, пак еле сладко пробвам и не се оплаквам. После се чудя що тъй панталоните отесняват 
Ще се снабдявам и аз със щолен, но чакам да стане поне декември, поне да се извинявам с празника (на мене ми е рано още за коледно настроение). 


, мерси на съставителките на листчето на първа страница.

Но първо сме на тиквеник. Тая година още не съм открила сезона, утре ще се случи. 