111 Американски Пилигримки и пилигримчета пият Мейфлауърска бира в Плимут, МА!

  • 34 469
  • 744
# 570
Погледни най-добре закона за съответния щат. Например за Колорадо можех да карам с канадската си книжка 30 дни.
Виж целия пост
# 571
Благодаря за отговорите. Ще проверя как стоят нещата тук и ако не е много разправия ще си изкарам, но ако е няма, щом казвате, че за няколко месеца няма проблем. 
Виж целия пост
# 572
Ама, ще идем на 2-ра страница де, срамота.
Захванете някоя гореща тема, че аз нещо от недоспиване съвсем изкуках  Grinning
Виж целия пост
# 573
Ми бягай да спиш, какво ни подкукуросваш тука  Laughing Hug
Виж целия пост
# 574
'на4и никой не се похвали с покупка от Сайбър Мъндей.
Ние нищо не си купихме, вси4ко си имаме Laughing

пак ли е модно да не се пише тук, а само в скайп да се обменя инфо или е затишие пред буря Laughing

ванхорн, оправи ли се д-то?

клер, подготвяш ли се за снега?

аз установих, 4е в Аризона съм изхвърлила вси4ки зимни дрехи с изклю4ение на едно джегет4е като вестник..студ голям, бррр...
Виж целия пост
# 575
Какъв сняг бе Бенси  newsm78 , аз пак съм изпуснала, не гледам местна телевизия и не съм наясно.
Вчера сутринта валя малко, но бързо се стопи  Thinking .
Виж целия пост
# 576
Като говорим за сняг честит ви първи сняг в Илинойс, е само прехвърча за няколко часа, но пък го видяхме Mr. Green
Виж целия пост
# 577
Като говорим за сняг честит ви първи сняг в Илинойс, е само прехвърча за няколко часа, но пък го видяхме Mr. Green

А Mимeто не е първи сняг,втори е. Wink
Виж целия пост
# 578
Така ли? Аз май съм го изпуснала Mr. Green извинявам се тогава  bouquet
Виж целия пост
# 579
Тази сутрин пак казаха  за петък сняг и Т 30-40Ф.  
Пе4ката не може да смогне да затопли у дома, да му се не види и циментеният под.
Виж целия пост
# 580
benson10 камина нямате ли?
Виж целия пост
# 581
Тази сутрин пак казаха  за петък сняг и Т 30-40Ф.  
Пе4ката не може да смогне да затопли у дома, да му се не види и циментеният под.
Бенсън каня те в къщи на топло. Heart Eyes
Виж целия пост
# 582
Бенс днес пак ще го водя, тъй като нашия педиатър го нямаше и другата докторка в офиса го погледна, нооо нещо не помагат нейните предписания. Не става по- зле, но не се и оправя.

Ми бягай да спиш, какво ни подкукуросваш тука  Laughing Hug

Ми аз тъкмо легна и трябва да ставам... уча се да спя бързо  Laughing, че като почна работа не се виждам.

Тук голям студ захвана 60Ф дневна и 35 нощна. Искам сняг, но само за 2-3 дни да му се порадват децата.

Айде, пак манджа тайм...до скоро
Виж целия пост
# 583
В Бостън днес е над 70 Ф  Mr. Green.
Виж целия пост
# 584
В Бостън днес е над 70 Ф  Mr. Green.
Благородно ви завиждам Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия