Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се чувстват децата, които не са евреи в 134-то училище?
Има ли значение в колко училища кандидатствате - първо желание, второ желание - или няма значение?
Какво се случва, ако кандидатствам в 3 училища и детето не получи място никъде?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се чувстват децата, които не са евреи в 134-то училище?
-
Има ли значение в колко училища кандидатствате - първо желание, второ желание - или няма значение?
-
Какво се случва, ако кандидатствам в 3 училища и детето не получи място никъде?
-
Какви са изискванията за прием в 134-то училище?
-
Как се справят учениците с изучаването на иврит в 134-то училище?

Е, после вече с лекота изкарваше отлични оценки и домашни
Тя, ще се повторя от преди седмица, според мен се справи отлично. Ама не е случила на баща
кво да правим
няма за какво да се стягам. Не съм подала молби в 10 у-ща, а само в 2. В едното като не стане - в другото и точка. Не съм се юрнала по всички набедени за елитни у-ща, не и аз! За всяко дете си има чинче, това е. Трябва да убедя и дъщеря си в това. Ако не стане сега, ще е догодина като поизрастне още малко.
Е, моят мъж пък казал, че вкъщи било хаос, защото чакаме бебе и не знае и след 1 месец какво ще бъде, камо ли след 4 години. Хванах се за главата какви ги е говорил. Но на такъв въпрос - такъв отговор...
