Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се чувстват децата, които не са евреи в 134-то училище?
Има ли значение в колко училища кандидатствате - първо желание, второ желание - или няма значение?
Какво се случва, ако кандидатствам в 3 училища и детето не получи място никъде?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се чувстват децата, които не са евреи в 134-то училище?
-
Има ли значение в колко училища кандидатствате - първо желание, второ желание - или няма значение?
-
Какво се случва, ако кандидатствам в 3 училища и детето не получи място никъде?
-
Какви са изискванията за прием в 134-то училище?
-
Как се справят учениците с изучаването на иврит в 134-то училище?
се представи подобаващо. Нарочно реших да не взимам и другото родителско тяло (той така или иначе остана да си гледа малката в къщи). Толкова съм ходила по интервюта за работа, че по едно време дори ми стана смешно, особено с въпроса за "Къде се виждате след четири години"

Тъй като ние имаме и друга алтернатива, както писах и по-рано, цялото ни държание беше изключително спокойно, без никакво напрежение и желание на 100% да сме вътре. В интерес на истината личното ми убеждение е, че от трите училища в района, 32-ро ми е фаворит след срещата там, но няма да сме в списъците - просто лично усещане и реална преценка на ситуацията според желаещите.
От все сърце ви желая "попътен вятър" в морето на образованието!!! Както и на всички вече приети деца 

Ако е твоя тичащата бобнбонка с розова рокличка
и красивата кака с дълга коса, значи сме били заедно.