Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се чувстват децата, които не са евреи в 134-то училище?
Има ли значение в колко училища кандидатствате - първо желание, второ желание - или няма значение?
Какво се случва, ако кандидатствам в 3 училища и детето не получи място никъде?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се чувстват децата, които не са евреи в 134-то училище?
-
Има ли значение в колко училища кандидатствате - първо желание, второ желание - или няма значение?
-
Какво се случва, ако кандидатствам в 3 училища и детето не получи място никъде?
-
Какви са изискванията за прием в 134-то училище?
-
Как се справят учениците с изучаването на иврит в 134-то училище?

нямам представа.
Паралелеките по закон трябва да са с 24деца. Ние сме 3-та резерва, т.е. трябва да се откажат 3 деца, за да имаме шанс 
И мислех да я вкарам по другия начин, но днес ме отказаха. Щом предимсто ще се дава на децата на чистачката в училището или на някоя дете, само защото баткото е там вече, не, благодаря. Не мисля, че подборът е честен в такъв случай. Според мен щом паралелките са елитни, би следвало да избират елитни кандидати, а не по такива критерии.
18 също е добро според мен (аз там ще кандидатствам).. и там имаме познати, които имат дете вече във втори клас.. доволни са, но от 32 отзивите са по-добри!