.
.
. Но все пак е доста по-смислен подарък от разни чудовища и трансформери, които гледам по магазините .
- изхвърлих и последния.

Расте си нормално, в момента е само 2400гр. и докторката не очаква изненади до средата на януари. Каза, че секциото ще го насрочим максимално близо до термин (каквото беше и моето желание). 



Сутринта си купих и ботуши за сняг, най-после, сега нищо не може да ме плаши вече, освен заледени улици и чистенето на колата 
Ние имаме кнга с Коледната приказка и й я четем. Не че сме много религиозни, за мен това е част от общата култура да знае защо празнуваме Коледа, не искам за нея да е свързано само с подаръци. Имаме и книжка за Свети Николай която четохме миналата седмица, и даже я дадох на едната възпитателка, тя я приснима за да го включи и в ДГ.
И аз много харесвам Плей-До, хубав пластелин е, Милена има такъв от 1 година и не е изсъхнал, стига кутийките да се затварят хубаво след играта
Препоръчвам с 2 ръце! 
Много да се обичате и уважавате, още много дълги години разбирателство 
днес до обяд бях на лекции, а след това имах пореден изпит и нямам търпение и това да приключи, че имам чуството, че цял живот си уча
Вики е добре, вече не иска да лежи, а сам се набира и сяда
Дидо така тръгна, че го раждах 2 часа нормално 
Дидо така тръгна, че го раждах 2 часа нормално 
Дидо така тръгна, че го раждах 2 часа нормално 
А при мен 2 часа като за магаре, пък накрая пак операция и...секциото знаете какво е, да не ви разправям знайни истории. Аз говорех за 2 часа контакции на минута-две, при това с височината на Мусала!


- накачулили са играчки по секцията, парчета от гирлянди по етажерките, разни боклучета - подпъхнати в щорите...
, ама си се кефят на декорацията. 

. Според мен е хубаво да се вземе ДК шоколадов.
. Защото мойто дете, оня ден ме пита, кога ще го водя там дето дойде дядо Коледа
. Без да съм му казвала нищо, направо паднах.
Препоръчани теми