АПРИЛските деца пишат Коледни писма, получателят познат ни е добре:"Maма ООД"

  • 29 132
  • 750
# 465
Казаха, че парчетата са много големи и можем да ги :
- нарежем стандартно и да хапнем от тортата на дедето си
- да ги нарежем на по-малки, но трябва да преизчислим цената. При 3,7 на парче за 24 парчета - това прави 88 лева / егати и тортата!/
Виж целия пост
# 466
А не може ли, Вени, като парчетата са 24 и си платим цената на тортата, просто да я нарежат на повече...
Добре, аз съм съгласна Тони да яде от моята торта. Той е с хрема от вчера вечерта. Племенницата дойде хремава и с кашлица в петък на РД на Дидо, в събота бяхме на РД на кръщелницата, където отново беше в контакт с градински деца и нея, та от събота още казва, че го боли гърлото, вчера пак това каза, а вечерта го почнаха сополите. Като кашля кашля като куче - лае жестоко....Видях вечерта на едната сливица бяла точка. Пръскам Тантум верде, промивам, слагам Виброцил и се моля да не го тръшне пак нещо сериозно, щото този път мисля АБ да не давам изобщо Crossing Arms Зълвата ще й извия врата, само да ми падне - зъби и растяли! Добре де, кажете ми вие, може ли от зъби детето да има прозрачна хрема и да кашля? И това не е ли все пак заразно за другите? Друг болен не е имало, само тя му кашляше в лицето Sad
Виж целия пост
# 467
Може, ама не от зъбите, а от понижения имунитет е хванала вирус и сега и вие!
Иначе точно това предлагам и аз - ще кажем да нарежат по-малки парчета и ще ги таксуваме по 3 лева да кажем. важно е накрая да се събере общата сума. Аги, свекър ти дали няма да се навие да го направим на ДК?
Виж целия пост
# 468
Аги, да е живо и здраво порасналото момче!    bouquet Как лети само времето  ooooh!

Рали, искренно ти съчувствам за големите загуби, желая ти сили!  Hug  Hug  Hug


За партито - аз съм против т.нар. шоколадов ДК, ще има подарък, торта, айде нема нужда и поредното безсмислено лакомство. За тортата - аз лично въобще бях против тортата, миналата година беше безобразно нарязана, да не говориме, че я бяха нахвърляли безразборно по масите, а накрая, за да не отидат в боклука взех 1 или 2 парчета напъкани в найлонови торбички. Моята идея е да я нарежат на колкото си е парчета - 24 - все за децата ще има по едно смислено парче, останалото - кой превари, той завари.
Виж целия пост
# 469
За шоколадов ДК и аз съм против ... ако ще има лакомство съм за мандаринки, бананче, ... нещо от сорта, но мисля, че няма нужда, нали идеята е да
се видим, децата да поиграят, а не през цялото време да разменяме пари и да не можем две приказки да си кажем ...
Вени, сметни по колко пари имаме да ти даваме, че всеки да се приготви с точна сума и да не си разменяме само пари, както беше миналата година ...

Ама хайде аз много да не се изказвам, че както не е сигурно дали ще дойдем ... да не стане после, че съм била с претенции, пък не съм и дошла ...
Виж целия пост
# 470
Момичета, току що получих мейл, че книгата е изчерпана от тираж. незнам дали по книжарниците може да се намери. Но може би да има тук там ограничен брой. да изберем ли друга или..?
За ДК добре, ще взема плод. За тортата мисля, че повечето искаха торта!
Виж целия пост
# 471
Вени, нека се обадя малко по-късно в една книжарничка имам й някъде координатите! От нея взехме помагалата за ДГ, на Д. Петков е. Или може да помоля днес Юлето, че ще ходим за едно помещение да оглеждаме, да минем /абе Юлето е една приятлка/
За шоколадов ДК съм против и аз.
Мандарината ще е за мен! Mr. Green
ИНаче севкър ми ще го попитам....на 90% няма да се навие.
Имаме костюм , нали?
Виж целия пост
# 472
Имаме костюм, питай в книжарницата, но при положение, че издателя е казал, че тиража е изчерпан...незнам!
Виж целия пост
# 473
Вени, давай смело. Виж коя книжка могат да ти доставят с бройка като нашата и я поръчай. И по едно плодче и готово.
Тортата добре си я поръчала. Ще я разделим на място според присъстващите. Peace
Виж целия пост
# 474
Книжарницата беше зтворена.
Абе вземете по еда книжка и готово, какво сега плодове и зеленчуци, като миналата година - никой не им обърна внимание.
Виж целия пост
# 475
С риск да ме линчувате, ще предложа да няма подаръци никакви, да се съберем, да поиграят децата, ние да си поприказваме.
Торта има, напитки ще се вземат от там ... какво повече ни трябва ...
Виж целия пост
# 476
И аз съм съгласна без подаръци. После трябва и Дядо Коледа да мислим.
Виж целия пост
# 477
Ееее. аз вече казах на Соня и тя точно преди 2 дена ме пита дали ще ходим в клуба дето ще идва ДК. Mr. Green
Поне сега докато са малки да се напънем, че после няма да ни се връзват.

Да опростим подаръка-само книжка-без опаковки, торбички, лакомства, плодове. Ей така, ДК да им даде по една. Ама май си нямаме такъв.
Тина, мъжа ти дали ще се навие?



Виж целия пост
# 478
И аз казах, че ще има и сега само това си повтаря  Tired
Само по една книжка, каквато има, такава вземи  Peace
Виж целия пост
# 479
Кой , моят ли  hahaha, той не искаше да правим сватба , само да подпишем , че не обичал да се набива на очи    hahaha.
Няма какво да го питам  , отговорът ми е ясен.
Костюмът е в нас, само да ме подсетите , да не го забравя.

Иначе и аз въобще не държа нито на подаръци , нито на ДК. И без това , както вече писах, само ще се обърка от толкова тържества с ДК. А на плодовете наистина никой май не обърна внимание, нека се наиграят децат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия