Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са признаците, че раждането наближава?
Какви са обичайните симптоми преди, по време и след раждането, както и как да се справим с тях?
Какви са обичайните симптоми на колики при бебетата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са признаците, че раждането наближава?
Признаци за предстоящо раждане могат да включват дискомфорт ниско в корема, контракции и усещания за гадене или повръщане. Тези симптоми може да показват, че моментът на раждането е близо. Признаците за предстоящо раждане могат също да бъдат нередовни контракции, които могат да бъдат силни и болезнени. Освен това наближаващото раждане може да бъде предвидено от усещането на организма, който сам освобождава окситоцин. Важно е да обърнете внимание на редовните контракции и да се консултирате с лекар в случай на несигурност.
-
Какви са обичайните симптоми преди, по време и след раждането, както и как да се справим с тях?
Обичайните симптоми преди раждането включват странни болки ниско в корема, контракции, усещане за разстройство и повръщане. Тези симптоми са често срещани преди раждането. По време на раждането обичайните симптоми включват контракции, болки, усещане за напрежение и дискомфорт. Може също така да се появят други симптоми като гадене и диария. След раждането обичайните симптоми включват умора, болка, кърмене и грижи за новороденото. Майките могат да изпитат и емоционални промени като раждането на нов живот може да предизвика различни емоции. Обичайните симптоми след раждането включват намален апетит, гадене, раздразнителност и нарушения на съня. За справяне с тях майките могат да се консултират с лекар или да потърсят помощ от консултативен кабинет по кърмене.
-
Какви са обичайните симптоми на колики при бебетата?
-
Какви са обичайните симптоми на инфекция при новородени бебета?
-
Какви дрехи трябва да нося в родилното отделение на ТИНА КИРКОВА, София?




и
, 
, 











Моя термин е чаак на 28ми, но така си чакам признаците на раждане, както чаках признаците за бременност. Снощи имах едни странни болки ниско долу, и няколко контракции, а през нощта се събудих от адското усещане за разстройство и , че всеки момент ще повърна
няма да се шашкате имам хубавото чувство, че днес ще е прекрасен денят от сутринта едно приятно слънце е блеснало, така че взимайте си коремчетата и по парковете за разходки
я кажете вие имате ли подобни
следващия път
ииии супер айде дано, бегам да оправям кошарата, че все отлагам това приятно занимание 
, тези дни нали си е вкъщи и правихме кекс, закуска и тя е толкова доволна, чак ми се плаче, не знам как ще се справя...
