АВГУСТинчето в Детската градина пее песнички за баба Зима

  • 30 724
  • 745
# 315
Ако искате може още тази събота или неделя.  Laughing
Адреса е: ул. Иван Сусанин 59 вх. А  ап. 8, вратата се заключва но на входа има звънец за ап.8.
mmilena новия ап. и без това вече е за ремонт, но как викаше Елиона - окото свиква.  Joy
Виж целия пост
# 316
Ако искате може още тази събота или неделя.  Laughing
Адреса е: ул. Иван Сусанин 59 вх. А  ап. 8, вратата се заключва но на входа има звънец за ап.8.
mmilena новия ап. и без това вече е за ремонт, но как викаше Елиона - окото свиква.  Joy


Тази неделя е Никулден - та може би доста хора ще имат именици и празнуване  Wink
Виж целия пост
# 317
Ние нали не празнуваме и не се сетих изобщо.
Решавайте тогава, аз нямам планове за уикендите и празниците през месеца.  Laughing
Виж целия пост
# 318
Ние нали не празнуваме и не се сетих изобщо.
Решавайте тогава, аз нямам планове за уикендите и празниците през месеца.  Laughing

За мен неделята също не е празник, нямам именици - така че аз също съм Ок.
Виж целия пост
# 319
Вярно, че Никулден, но пък обикновено се празнува вечер  Wink....Така, че сутринта ако е удобно ....( леле как нахално прозвуча....щото в събота по обед сме на рд...та затова..., но пък можем следобеда... Mr. Green). ....айде аз си казах кога можем...
Виж целия пост
# 320
Лиани, в поста ти липсва нещо важно-мнението ти за среща  Flutter

Ех,разконспирира ме Mr. Green То е защото не съм сигурна кога и какви планове ще имам,затова чакам да се организирате вие и ще реша дали ми  е удобно.Просто събота и неделя са едниствената възможност да си видя къщата,децата,да пишем с баткото домашни и да учим по английски,ако остане време и за мЪжо-супер.Това обаче не ни изключва напълно от списъка Party
Виж целия пост
# 321
 Предавам се! Не мога да пусна анкета. Ако темата ни е нова-може,но в момента нямам опция "добави анкета"(както пише в правилата)

 Значи сме у Дриймс и Банско засега отпада  Simple Smile

 Янаст,  bouquet

 Аз съм за следващите уикенди
 12-13 дек
 19-20 дек.

 Лиани,това беше намек към неидвалите  досега да се чувстват поканени. Simple Smile
Виж целия пост
# 322
Аз съм за следващите уикенди
 12-13 дек


За мен това е вариантът. Другият посочен уикенд съм работна  Crossing Arms
Виж целия пост
# 323
Аз съм за следващите уикенди
 12-13 дек


 Peace
Виж целия пост
# 324
Привет!
Иво от вчера е вкъщи, че се оказа не са сменили преди леглата и ще довършват ремонта сега  Crazy Заспива след 23ч и се буди пак в 8ч. Да му се ненадяваш  Laughing
Дриймсче, вие в Павлово ли сте? Не знаех. На тази улица търсих вносителите на Авент преди време  Crazy Simple Smile
За партито да се разберем кой какво ще носи. В другата ни отчетна правихме нещо подобно, но лятото - в една къща в Банкя с голям двор, събиращ много колички, всеки беше приготвил (или купил като мен  Blush ) по нещо. 
Виж целия пост
# 325

 Peace  ( без 13- ти сутринта, но не се съобразявайте с мен, ако може  Embarassed)
Виж целия пост
# 326
Peace  ( без 13- ти сутринта, но не се съобразявайте с мен, ако може  Embarassed)

предложението си го бива, ама имайки опит с издирването на блок в този район, ще се наложи да има указателни табели, тук - там  Joy  hahaha  Mr. Green
ПО- възможния уикенд и за нас, но само за 13-ти ще сме ОК надявам се. на 12, ако не работя  Tired ще сме извън София Simple Smile 19 и 20 абсурд  Crazy
Виж целия пост
# 327
 Значи има известен консенсус за 13-и след обяд.
 
 Да е по културно време,та да не замръкваме у Дриймс, хем да се подготвят за работната седмица.

 Добре ще е Дриймс да каже,кога на нея й е най-удобно Peace
Виж целия пост
# 328
 Grinning 13ти е по-добрият вариант и за мен  Embarassed Наистина обаче Дриймс да каже кога й е най-удобно  Peace
Виж целия пост
# 329
За срещата - ние отпадаме, нашия тати няма да иска да дойде ... а с таксита баш сега не смея...
Кажете ми моля ЛЕКАРСТВО ПРОТИВ МРЪНКАЩИ ТАТКОВЦИ
не спира тоя моя - побърквам се!!!!!!!!!
Колкото и да се старая - все намира за какво!!!!!!!!! Откачам! Една сутрин не съм дошла на работа без адреналина да ми е на full.
Хич не се съобразява. Мрънка че закъснява - тази сутрин се спретнах рано, оправих и малкия...ОПААААА - мрън че бил дебело облечен.
МА ТОЯ МОЯ МЪЖ - ИСКА ЛИ ГО НЯКОЙ????? Иначе помага много - взимайте го!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия