АВГУСТинчето в Детската градина пее песнички за баба Зима

  • 30 727
  • 745
# 300
За среща съм пас, далече ми е Софията...
Бланк, ние управляваме 4 сгради с апартаменти, които работят като хотели. Ама там ако ви поканя е все едно да ми направите подарък Simple Smile
Отделно в къщата ни има един етаж, който е за даване на стаи под наем. Отдавна никой не се занимава да търси квартиранти (умря тоя бизнес в Банско), но ако някой дойде срещу заплащане свекърва ми е много щастлива. Но там си настаняваме главно гости на които не взимаме пари, като такива ви каня аз- мнооого ще се радвам на малко компания Simple Smile Ако се притесняваш- ела като платен квартирант, пък ще видим накрая какво ще излезе Simple Smile Може да ти е малко трудно да си платиш  hahaha
Виж целия пост
# 301
Оф, Яна, ти отваряш в сърцето ми рана. Обожавам Банско, там работих три зими, като екскурзовод с чехи и просто го обожавам градчето. Не съм била там от зимата на 2002 и вероятно нещата са се променили ужасно много, между другото мъжът ти ми е ужасно позната физиономия, но не помня от къде. Вероятно из Банско съм го виждала или горе на Тодорка, то това ми беше трасето  Mr. Green Все ми се ще да имаме време да отскочим до там с децата и Тошан и най-вече извън сезона, пролетно време, но все не остава време за това, искам да му покажа духа на Банско, красотата, кухнята, говора, хората, природата, обичам ги. Сега като се върна във времето назад в моминските години и си давам сметка колко ми е било хубаво тогава, но пък сега ми е още по-хубаво.

Мацки, аз ще съм в София на 19-ти, но вероятно ще съм пас за среща, на 20-ти ще правим кръщене на Неви. Родата ще се събере и ще е весело, надявам се. Пък и американците си идват тогава и ще се видим и съберем семейството в пълен състав. Иначе ще сме в София и на Нова година, та може да се включа на някоя срещица, поне на местно ниво в Младост се надявам да се видим с Айла, Бубчето и Росетобосето.  Hug

Сега отивам да лягам, че сутрин е весело с каката и мънинка и на двете не им се става, а аз будя едната да я мия и обличам, другата да яде и да тръгваме към градината, че няма на кой да я оставя, а на мен колко ми се спи не е истина.
Стефи днес за сефте е била на народни танци и е доволна, записах я още на английски и на стандартни танци, да е ангажирано детето.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 302
за срещата да кажа и аз - на 13-ти неделя сутринта не мога; мога на 12-ти, помня обаче, че пък май елфчето на можеше...имаше друга среща форумска. Ако го направим следобед? 
Виж целия пост
# 303
Аз съм за среща, но не знам дали ще можем да се класираме с тези кашлици и сополи през 3 дни. Ако Марти е здрав ще дойдем.  Rolling Eyes
На 19 ти няма да съм в София, но не се съобразявайте с това.  Hug
Виж целия пост
# 304
Добро утро!
За среща - и аз съм ЗА! да не се каня де..щото има много "но" при нас. Няма да мога да дойда сама - като фадрома съм, трябва и мъжо да е свободен, а той работи в събота....иначе от 14.12 - живот и здраве съм си в къщи вече. Та ако не съм в Шейново (дано не де, защото си е раничко) и ако не е събота и ако сме здрави - ИДВАМЕ цялата къща Simple Smile
Виж целия пост
# 305
 Joy Виктор по телепатия прихванал от вашите деца идеите за заключването и току- що заключил баба си на терасата. Изобщо не се обадил на повиците на баба си, та жената отишла до у нас /живеем в два долепени един до друг апартаменти с обща тераса/, излязла от нашата входна врата, слязла 5 етажа , обиколила блока, влязла в техния вход и качила още 5 етажа ooooh! Добре, че у нас е имало ключ на входната врата Mr. Green И добре, че не се е сетил да заключи и тяхната входна ooooh! На опитите и да се докопа до смислено обяснение и казал "Защо ми се караш? Ами аз няма да правя почече така Mr. Green"
Вчера го върнаха от градината със забележка, че кашля newsm78 По времето, когато децата масово боледуваха той си ходи на градина и нищо му нямаше, явно сега се предаде.
Много щуро и палаво хлапе  Crazy Вчера ходихме на концерта на батко му- чу ни цялата препълнена зала- скача, тропа, вика, закача се с хората през 3 реда, изобщо...  Embarassed От толкова много  рипане в ръцете ми накрая омалях... сега имам мускулна треска  Crazy Излишно е да споменавам, че излязохме по средата на концерта...  
"Дядо Коледа ще ми купи един голям подарък с много жълти колички"  Tired Да му мисли Дядо Коледа newsm78
Виж целия пост
# 306
За среща ви каня у нас!  Laughing И то съвсем сериозно. Само кажете дата и час за да ви чакам.  Laughing Не се притеснявайте за нищо - играчки много, място за игра също достатъчно и кът за майките пак достатъчно. Токи ще е много доволен, а аз по някакъв начин ще се отърва от вината, че не съм му организирала рожден ден защото тогава сме на море.  Rolling Eyes  Не се притеснявайте какво ще оставят диванетата, защото си наех жена да ми чисти, че преди това съботата ми отиваше само в търкане, а неделята в готвене. Сега поне си почивам малко.  Embarassed
Виж целия пост
# 307
За среща ви каня у нас!  Laughing И то съвсем сериозно. Само кажете дата и час за да ви чакам.  Laughing Не се притеснявайте за нищо - играчки много, място за игра също достатъчно и кът за майките пак достатъчно. Токи ще е много доволен, а аз по някакъв начин ще се отърва от вината, че не съм му организирала рожден ден защото тогава сме на море.  Rolling Eyes  Не се притеснявайте какво ще оставят диванетата, защото си наех жена да ми чисти, че преди това съботата ми отиваше само в търкане, а неделята в готвене. Сега поне си почивам малко.  Embarassed


Eй това е предложението на века  Heart Eyes
С две ръце и три крака съм ЗА. /само пуши ли се?  Blush/
Виж целия пост
# 308
С две ръце и три крака съм ЗА. /само пуши ли се?  Blush/
Само на терасата се пуши.  Embarassed
Виж целия пост
# 309
С две ръце и три крака съм ЗА. /само пуши ли се?  Blush/
Само на терасата се пуши.  Embarassed

Няма проблем, щом има тераса  Hug
Виж целия пост
# 310
е, как да откажеш на такава покана... Mr. Green

но за да сме свободни, може жената да мине да ни помогне преди това и с нашто чистене.... Naughty Mr. Green
Виж целия пост
# 311
е, как да откажеш на такава покана... Mr. Green

но за да сме свободни, може жената да мине да ни помогне преди това и с нашто чистене.... Naughty Mr. Green
Peace
  Дриймсче ,ей,сега от 5-6 желаещи ще станем 20  Wink А,в коя част на София сте? И пак си помисли,че новичката ви къща ....да не я съсипем...
Виж целия пост
# 312
Много мерси за поканата. По мои спомени сте ми по-близко и от клубчетата  Laughing . Така, че и ние ще дойдем ( ако се спрем на дата, на която можем). А дали не може да е следобед  Embarassed - тогава мога и на 13-ти  Embarassed
Виж целия пост
# 313
Ей, страхотни сте  Simple Smile Янаст, Дриймс, много сте гостоприемни  Hug  Размечтах се направо.  Heart Eyes Сега остава и да се организираме. Другото ни парти е на 12ти от 14ч май  Thinking , та тогава ще ми е мааалко трудно  Embarassed , но и тази дата да изберете, ще ви посетим  Blush
Само Нана ме хвърли в размисъл къде й е третият крак  Mr. Green
Виж целия пост
# 314
Само Нана ме хвърли в размисъл къде й е третият крак  Mr. Green

Той е виртуален и без това ми повтарят постоянно, че като съм се раждала явно са ми отрязали нещо... Mr. Green

Дриймсче, като решиш чакам адрес на ЛС  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия