ДЕТСКАТА ГРАДИНА..... Здраве през Новата Година !!! 34 тема

  • 26 329
  • 738
# 330
Момичета  мен ме  забравихте  за  паролата. smile3532
Виж целия пост
# 331
С тези календари при нас голяма обърквация. 1 седмица ги продава фотографа заявените бройки. 3-мата човека които бяха пред мен имаха грешки или липси в бройките, на всички каза елате в понеделник. Никъде не записа или отбеляза от кое колко ще търсят хората. После и при нашите така - нито един нямаше, само снимки на двете девойки, но незалепени на календари. И естествено - елате в понеделник и никъде не написа нищо Rolling Eyes
То верно, че аз съм затъпяла и не помня нищо, ама явно и той не е от паметливите....
В понеделник ще кой знае каква каша ще е пак...
Виж целия пост
# 332
Честит рожден ден на Вики Hug Да е здрава и усмихната Heart Eyes

Туити, те приемат и след работно време, просто трябва да се координирате. За децата ние отидохме и двата пъти в 4,30, майка ми са я приемали и в 5 следобяда. Просто зависи и от тяхнот освободно време. Дано да успеят да помогнат Praynig

Мария, поговори с госпожите, че искаш да му обърнат специално внимание на Велизар. Дано не се случва повече Praynig
Виж целия пост
# 333
Добро утро!

ЧЕСТИТО НА ВЧЕРАШНАТА РОЖДЕНИЧКА! ДА РАСТЕ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ ДНЕС!



Виж целия пост
# 334
Да ви черпя по едно кафе Wink Направих едно и за себе си, докато станат моите хора Wink

Виж целия пост
# 335
Честит празник на всички именници.Много здраве и късмет.
Виж целия пост
# 336
Честит празник на всички именници и от мен! Честит празник и на банкерите (не си стомням да има в темата, но за всеки случай  Laughing). Честито на всички празнуващи!
Виж целия пост
# 337
Кали,честит ти именник!!!Да ти е жив и здрав , весел и щастлив!



Весел празник и чакаме почерпка( макар и виртуална само Grinning)
Виж целия пост
# 338
Честит имен ден на всички именници днес! Да им е живо и здраво името!    bouquet    bouquet    bouquet

ЧРД на патерица на Вики! Да е здрава, усмихната и щастлива!    bouquet
Виж целия пост
# 339
Честит имен ден на всички именници! Много здраве, касмет и усмивки! Hug

Честит Рожден Ден и на Вики /с малко закъснение/ !Много здраве и весели игри! Hug

Ние вчера купихме компютър на Вики от Метро - пише че е за деца над 7, но въпреки това го взехме - изглежда съвсем като истински, на бг е, но повече не съм го разглеждала, че да не го види Виктор. Бях решила да е този на Костенурките Нинджа, но в Хиполенд го нямаха и казаха че не знаят кога ше има пак и реших да не чакам... дано да сме направили добър избор. newsm78
Виж целия пост
# 340
Честит имен ден на всички именници!  bouquet
Виж целия пост
# 341
Честит рожден ден на Вики, да е жива и здрава, да расте умна, красива и добра  newsm51
Честито на всички именници днес   bouquet
Стелла в петък лепна нов вирус...в нощта с-у събота вдигна Т, започна суха кашлица, премина в гадна и трудноотхрачваща, запушен нос...  Tired Пълна програма... Изморих се вече от болести, момичета, никакви подаръци не искам за Коледа, искам само да са здрави децата и изобщо всички...
Виж целия пост
# 342
Бубе, аз искам същото. Утре щях да го пращам на градина, тъй като днес е значително по-добре, но хомеопатът не разрешава, понеже лекарството е сменено и иска моето мнение за състоянието му. Мислех да си почина самичка вкъщи, но ще си го гледам. Не знам дали пораства или е от лекарството, но е по-поносимо ежедневието, по-рядко са и моментите, в които ме кара да изперквам.
Виж целия пост
# 343
Да вляза и аз в тона на последните 2 поста Sad К уж се беше оправила, но в четвъртък бяхме на един детски РД и в петък секретите пак започнаха да дразнят гърлото й. Сега пак сме на старта от миналата събота. Е, не е чак толкова обилна хремата й, обаче пък за сметка на това е задна  Shocked Не исках да ви се "хваля" тази сутрин, че поне на днешния ден да минем без оплаквания, ама понеже Бубето и Аурора са ме изпреварили .... Иначе няма Т, слава богу. Мисля утре рано сутринта - 7.30 - да цъфнем при лекарката й, че после да успеем да я върнем при баба й вкъщи и да идем на работа що-годе навреме.

Аз съм се хванала за 1ва година откакто съм омъжена да правя шаран. До сега все свеки върши тая работа Wink Ама няма да го пълня, че мъж ми нещо не обича пълнен. С домати и лук Wink Тъкмо по-лесничко като за начинаещи Wink Утре ще кажа какво съм направила в крайна сметка   chef

 
Виж целия пост
# 344
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ В ТЕМИЧКАТА!!! ДА СИ НОСИТЕ СЪС ЗДРАВЕ ИМЕТО!!!
ЧЕСТИТО И НА ВИКИ (малко със закъснение)!!! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА!!!
[/color]
Мария сериозно поговори с госпожата и директорката. Това е вече прекалено. М/удругото честит празник и на теб като бургазлийка Hug
От сърце желая само здрави деца за празниците.
Коледните подаръци вече са опаковани и прилежно скрити GrinningВсичок поръчах тази година от Май тойс и съм много доволна на първо четене. Пристигнаха за седем дни и поне 80 лв. си спестих Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия