Я разкажи малко повече за себе си, ако може.
. 
Полинко, да не би пак аз да съм се объркАла нещо? По горецитираното се изказАх.
. 
. 




А то било международната конфигурация
, ама нищо аз си я пия и мн си я обичам, ама само вечер употребявам алкохол ако ми се допие
Ти кога тръгваш на работа?
та реших да се запиша за да правя компания на TessaMon на 25.07 
много сме силни сме


Иска да украсяваме- с тия 15-20 градуса ми избяга всичко Коледно,къде имаше в мен.
Иска да украсяваме- с тия 15-20 градуса ми избяга всичко Коледно,къде имаше в мен.


Само че ще пиша, когато съм почивка
Пък аз знам, че бирката е калорична, ама много си я тача... вечер си жулвам по една чашка... за кърма


!
! Присъединявам се към питанките на Жу. Много сме любопитни брееееей
....
.
?
. Даже пеех в хора в гимназията, първи глас
. Ама то лошо няма. Важното е човек да има желание, а не да се притеснява добре ли е, зле ли е.
. Пожелавам ти да срещнеш твоят човек и да запълниш щастието си
. А много е важно също професията да те удовлетворява. Постигнала си успехи, положение, браво
!
? Излязох с децата / 3 броя /, разходихме се, поизхарчих малко пари за козметика за Ник, плодове, картофи, кисело мляко и ей таквиз неща, и се прибрахме. Бях освирепяла от глад, защото пропуснах обяда от бързане и се понатъпках. Ама пък довечера ще опитам да се въздържа. До обяд бях в кухнята, и сега пак ще отивам да правя на Ник някакво кремче.
. Препоръчани теми