Пускайте кафе, че да не ви пусна аз 

аз малко отивам да

Аз си падам малко чистница и мн ме дразни да е разхвърлено и мръсно. Представете си как съм го търпяла "ОНОВА НЕЩО" На мъжа ми изобщо не му пречеше и на децата също 
. После се оплаках на завеждащия и той вдигна голям скандал, че съм там за задържане и е абсолютно противопоказано да ми правят такъв преглед. Кажи и да си говори с лекаря и да ги пита винаги за какво я викат в манипулационната. Да се прави на луда и ако нещо не и харесва да си звънка на лекаря. Хаяси, ти не знам коя акушерка си харесала там, ама на мен всичките ми се видяха ужасни! Веднъж ми беше паднало кръвното не можех да ходя, толкова ми беше зле и те ми казват -" Е, аз какво да направя!", а аз -" Ами поне ми премерете кръвното! Знам, че е от него, но събирам и граници. Вижте поне какъв е точно проблема!". Да не говорим за това, че цял ден нищо не ми правиха. Накрая ги питах, дали не трябва да пия нещо, щото ако трябва само да лежа и в нас мога да го правя. Тогава акушерката много учудена ми каза - "Ама ти не пиеш ли това и това? Тука доктора ти го е изписал. Аз ли да ти купя лекарствата?", аз
!
!
!
. Дано по-късно. И да мръдна малко от къщи, че направо вече не се понасям
.
.
!
.
! Вчера, с моя зет като мед, отиваме да я видим, но охраната каза само единя да се качи, тъй като заради грипната епидемия свижданията са забранени. Примолихме се културно, но човекът беше категоричен. Каза един да се качи или Диди да слезе, ако може, пък аз да чакам в кафенето. Мъчно ми стана, че няма да я видя, но казах на зет ми да иде, а аз отидох в кафето. Тъкмо седнах и човека от охраната идва и маха с ръце да тичам на горе и шепти "Бързо отивай и ти!". Аз пък не знаех на кой етаж е
(зет ми вече се беше качил на горе), но хукнах в асансьора, докато не им размине мерака да ме пуснат. Докато ги набирам по телефона да ми кажат къде е, се разходих по етажите, та за това съм се объркала

Жу не е в компютъра само. И Тесса и Бенджи съм виждала по веднъж. Но на мен ми липсват дългите следобедни кафета с приятелки. Вчера затова с моята приятелка киснахме 3 часа в Мол-а
!
шегичка деее ама си е точно така, нали?
. Ми кво да става, няма промяна. Днес ще се обаждам на лекарката, да видим какво ще каже. 
. Шегичка. Каквото прецениш, че можеш да споделиш тук. Четох в скайпа, че споменаваш свекърва. А в снимките ти те видях с едно момиченце. Твое ли е или приятелче? Ей такива неща.
. Ох, много е хубаво, когато се появи едно малко бебе
. Аз също си мисля, че познавам всички вас тук отдавна. А ти си мислиш, че искам да разкажа нещо за себе си ли? Ако някой го интересува нещо, разбира се, че може да пита. Ако не съм те разбрала правилно, обЯсни ми, моля те
. Все едно в къщи всички ми извадиха по няколко средни...
/, всичко живо се налапва, без дума да продума - стават ли пустите мекици, не стават ли. И това е всеки ден. На просяк се обърнах да питам харесва ли им сготвеното, имат ли забележки, имам ли нужда от помощ, ей таквиз прости нещица. Пък иначе снощи мъжа ми, щото го предупредих, че ще осигурява вечерята, направи омлет. И аз, за да не го обидя, седнах да ям, макар че не бях ама изобщо гладна и въобще не исках нищо да сложа в уста, защото преди това прекалих с "крейза". И му казах няколко пъти, че ми харесва, че е много вкусно, а той освен това 5 пъти пита мен и децата /щерката и племенницата/ дали ни харесва, и как трябва всичко да си изядат децата
...Е а кажете ми сега честно ли е?Трополиш, трополиш все за тях, и накрая никой едно уважение не проявява. Зарекла съм се оттук нататък, че за закуска ще ядат само мазани филии. Айде някво ядене там ще правя. Казах
.
.Препоръчани теми