! И аз съм с алергия, която между другото се обостря в моменти на силен стрес или отслабен имунитет. С годините нещата вървят към подобрение, в смисъл все по-рядко се обажда. Искрено ти желая да се възстановиш много бързо и винаги, когато ти се домрънка, знаеш, че тук можеш да споделиш или да помълчиш
.
! 

Ма нали лъвовете сме си 'убави, няма как! Успех с моста, дано нацелиш свестен зъболекар. Ох, като знам на мен колко неща имат да ми се правят лошо ми става- пломби, евентуално вадене на мъдрец... 
!?
! Страхотни са
! Аз ги гледах дечицата по новините на БТВ и много се зарадвах, че българчета са спечелили тази вечер!
! Да е жив и здрав и късметлия!
!
!
...
...
.
Аз също съм раждала в МД, ама преди 9 г. Все си мислех, че ще видя подобрение, ама... надай се Калинке
. Препоръчани теми