Жената Лъв - 11-та част

  • 18 987
  • 746
# 390
Синеоч стискам палци всичко да се оправи с кучо. Това от кастрация ли се е получило? Направо не мога да повярвам.  Rolling Eyes Ще се оправи сигирна съм нали е взел пример от собственичката си  Hug

да ти кажа и аз с това се бъзикам, че и на него са му правили гинекологична операция  Joy и той е солидарен с мен.
не гърчовете не са от кастрацията, мислехме че като го кастрираме този проблем ще отшуми, но не  Cry Confused много е гдна гледката  Cry Sad
Съжалявам Синеоч..............
Виж целия пост
# 391
Брей, чИ сЪ разприказваха теееез, тц, тц... Mr. Green. Малко кодирано, ама дувре, чи съм умнУ Mr. Green.
Ай да са опрая животинката Praynig.
Кой скрития, бре Rolling Eyes?
Виж целия пост
# 392
Ни съм аз  Mr. Green
Виж целия пост
# 393

Аз питам кой е Laughing.
Не кой нИ йе Mr. Green.
Виж целия пост
# 394
аз  Whistling
Виж целия пост
# 395



Пол това ми е метода за разкриване  Wink
Виж целия пост
# 396
Венче, колко покани да ти пратя Rolling Eyes? Слез и кажи как мина денят ти.
Синеоче, що, бре, се криеш?
Норче, ни разбраФ Rolling Eyes. Уф, много съм зле, хич не загрявам напоследък Whistling...
Виж целия пост
# 397
Ми Пол , как да ти обясня..............ти питаш кой е, аз казвам че не съм аз и ти казваш ,че знаеш . И виновника се показва....................шегичка де, ама общо взето е това.......... Joy ( нямаше нищо смислено във всичко ама ми е простено, нали?)
Виж целия пост
# 398
Венче, колко покани да ти пратя Rolling Eyes? Слез и кажи как мина денят ти.

Чакам официална покана на гланцирана хартия, луксозна и ароматизирана  Mr. Green! Бъзикам се  Sunglasses. Не мога да се доредя да пиша тук, че детето имаше да прави най-дългия преразказ, който можех да си представя  Rolling Eyes. Отделно имах да изпълня други задачки - да сваля и запиша първия сезон на Prison Break, да сваля и запиша една игра за съседско детенце от вилата... Изобщо го раздавам в услуга на обществото днес Hug.

Сега ще пробвам да ви изчета! Само да кажа, че се радвам да видя Адрианна и Синеоч   bouquet.
Виж целия пост
# 399
Aз съм скритото, бре. Бях забравила компютъра на страницата.  newsm43
Виж целия пост
# 400
...ама ми е простено, нали...

Мчи как Laughing.

Тъз тема нещо не върви Thinking...

... Само да кажа, че се радвам да видя Адрианна и Синеоч  ...

Мчи дУбре.
Кажи за сестричката.

Стефи, и ти зе да забягваш вечер Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 401
Ами сестра ми определено е по-спокойна вече. Видимо е добре, надяваше се да я изпишат утре, ама доктора е казал, че иска и през уикенда да й вливат системи и там каквито лекарства й дават. Днес постоях доста при нея, минах с двеста през входа и за късмет асансьорът беше в готовност, та орхраната и да ме е видяла, нямаше време да ме спре Embarassed. Сама е в стаята и отделението е почти празно, пък аз съм здрава и за туй не ме е много срам, че така нарушавам заповедта за спрените свиждания Mr. Green.
Ейй, забравих най-важното! Бях й се овесила на корема... отново дебнех, ама тоя път усетих бебето да ритаааааа  Heart Eyes. Някак си по-официално се чувствам леля  Grinning.
Виж целия пост
# 402
Леле Вени супер новина, ти си една щастлива леля  Hug много се радвам.........казаха ли какво ще да е? Мома или момеч?
Виж целия пост
# 403
Леле Вени супер новина, ти си една щастлива леля  Hug много се радвам.........казаха ли какво ще да е? Мома или момеч?
Ооо, знаем, знаем! Още в четвъртия месец й казаха, че е момиченце (на 3-D видозон я гледаха тогава), пък аз нали имам момче и сега ще има на кой да купувам шнолки и парцалки  Heart Eyes.
Виж целия пост
# 404
Леле Вени супер новина, ти си една щастлива леля  Hug много се радвам.........казаха ли какво ще да е? Мома или момеч?
Ооо, знаем, знаем! Още в четвъртия месец й казаха, че е момиченце (на 3-D видозон я гледаха тогава), пък аз нали имам момче и сега ще има на кой да купувам шнолки и парцалки  Heart Eyes.
Мома, лелееееееее разкош............  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия