Айд наближава, мир и любов повелява – 126та арабска тема

  • 44 937
  • 742
# 120

Много сте писали, но съм разсеяна и не мога да вникна в съдържанието  Embarassed

Амал   Laughing хихи, ми добре са в Хасакето, преглъщат, преглъщат горчивия хап  Mr. Green
Средната сестра иска да се сдружим, все ми поверява тайни , ама аз не ща да й знам тайните честно казано  Sunglasses  После да ме натопи нещо. Дай идея какви книжки да й пратя на англ? Осланяла се на моя вкус  Confused


хадил и лили , тия мекици, плънката и тестото смесват ли се? колко време се пържи, и от двете страни ли? Като закуска ли е? На вкус как е?

Лили, оная рецепта дето ти писах, с гъби, месо ис метана, може и броколи да добавиш. Вчера така направих и стана супер. Др път мисля и царевица да добавя....

айде чао засега, че наистиона съм мн разсеяна и не помня кой , какво, къде, защо и т.н





Виж целия пост
# 121
Филийке летяща, поне аз мисля, че Коморските острови като признак за причисляване към арабските държави могат да ползват единствено  членството си в Арабската лига.Това че арабският език е един от официалните езици, не значи, че държавата е арабска. ThinkingАбсолютно доказани неарабски държави като Сенегал и Мали признават диалекта Хасания на своите берберски малцинства също като официален език..
Всъщност въпросът е доста спорен в далеч по-широк план от Коморските острови в частност, тъй като още редица държави, на теория водещи се арабски,признаващи арабския като свой официален език успоредно с други езици, не винаги се възприемат като такива.Като почнем с ЧАД, минем през Еритрея, та дори и Сомалия и Джибути не се възприемат като араби...
Виж целия пост
# 122
само набързо   да ви пусна нещо  
http://www.thakafa.net/content/news/12.html

  има го и правод даже на бг  Wink

иначе   се  показва    тоя младеж всеки ден по Риселла   н 12,30  по гринуи4    
много ме разсмя    разказчето за  тауилата Mr. Green

Деси  предположих  че ще ти хареса  Фейсал касим  Laughing  надявам се и  тоя  ще  ти  хареса  Peace

мамито от  Саудия   предполагам  е запозната с него   Hug

лек пост на постещите    и  особено  на моя мъж Mr. Green  че  днес  ми е   Crazy когато пости  


Хадил  чудесна тема  но  не успях да  я прочета  още

Дуа    bouquet

 С  Тед     bouquet

Лили  има и още  ти само    експериментирай         аз за съжалеие   днес  ще  правя с  малко  шихма  и лук  че  месо не мога  заради   амин   ,но  диетоложкага  ни  каза  че може  шихма  Flutter

леки пости  ако  мъжа ми  ще пости до  празника  няма  разписване  Shocked


Фи  амани  лилля

Виж целия пост
# 123
Честит рожден ден на сладкия Аднан !

Виж целия пост
# 124
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АДНАН!!! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ПОСЛУШН И ДА РАДВА МНОГО МАМА И ТАТИ
Виж целия пост
# 125
Снежке, мила, да ти е живо и здраво най-сладкото мече на света. И както Дуа каза, нека Бог е с него.


Саратед, какво ново при вас?  Hug
Миг, а Олди все още ли пише във форума?  newsm78 Честити й от мен ако не пише. Hug
Дуа, виждам, че се стараеш. Wink
Кате 1, е колко време ще го гълтат тоя гзалък бе, ша се задавят накрая. Ей това не  мога да разбера, след толкова време да не кандисат, ама я да си мълча, че кой знае и аз каква ще съм свекърва.  Joy
Свеар, много съмнително беше това с епидемята, че и с лекарствата ако щеш, кой знае какво ли правят върху нас. Наскоро пак гледах един такъв филм \много филми гледам Mr. Green, ама за който не знае, половинката е режисьор и ме зомбира вече с тия филми, пише докторат\, та филма се казваше Вечният градинар, има го в Замунда, не е лош, разказва за опитите на едно лекарство върху черното население в Африка и предстояща пандемия, която то ще излекува.... newsm78.
Виж целия пост
# 126

Виж целия пост
# 127
дуа за албума се разбери с Миг -аз отдавна вече не се занимавам с това . bowuu

Намали ми се шрифта на Мозилата ,а пък забравих как се увеличаваше ,някой да помогне  Praynig


лили за какво мислиш  Thinking Thinking Thinking ,нали предният път за същият отговор каза че не верен  Crazy
За признакът за получаване на статут на арабска държава и аз се чудя-щом Сомалия има такъв -те дори не говорят арабски  Thinking

И малко смях -вчера дребната стои навън викам  я не се обажда ,излезнах да я питам какво прави ,отговорът беше-гледам как птичките акат от дървото  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 128
Деси, увеличаване на шрифта с ctrl + намаляване с ctrl -  

В.Лили, мекиците им казваме "урук" или "арук"  عروق

Дуа, благодаря за комплимента.
Виж целия пост
# 129
Деси, увеличаване на шрифта с ctrl + намаляване с ctrl -  


Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 130
Цитат
Деси, увеличаване на шрифта с ctrl + намаляване с ctrl - 
Хадил, това не беше ли начинът за увеличаване на шрифта само на отворената  в момента страница?Иначе май  за по - комплексно решение на проблема се  минаваше през Tools --> Options --> Content . Ако стойностите, зададени  по подразбиране не те удовлетворяват - натискаш Advanced . Там обаче след промяна на стойностите  до желания от теб размер, махаш и отметката при "allow pages to choose their own font"
Виж целия пост
# 131
честно казано, така увеличавам текущата, но след като затворя нещата си остават така и след това и на мозила и на гугъл хром. иначе става и през опциите на менюто, но аз казах по-бързия начин.
Виж целия пост
# 132
теди моята се оправи така ,отворих нова страница за да проверя.Явно дребната когато е играла е разбутала клавишите.
Виж целия пост
# 133
Значи при мен нещо дечурлигата са скапали, тъй като нещата се решават само за текущата страница.. Cry
Виж целия пост
# 134
Хи  Хи
Свер  Хауатер аз сам регистрирана там
ама не казвам с кой ник
Всички младежи в сауди са луднали по него
Тоест по Ахмед Ал Шигери.
Много му подражават има и Кафене което се казва Ал Анданусия.
Свер едно любопитство само Защо искаш да живееш в Медина Мунауара
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия