Някой поръчвал ли е от Мебели Виденов?

  • 266 382
  • 805
# 420
Ама вие сериозно ли ни вземате за канарчета??? И искате да ни кажете,че трябва да вярваме на пишещите тук, които днес са се регистрирали и пишат само и единствено в една тема и това е за мебели Виденов и то само хвалебствия...Толкова е прозрачно това!!

 newsm10
Виж целия пост
# 421
За тези пари няма как да е великото качество, но се радвам, че има все още места от които можеш да си купиш евтини мебели.
Много са подходящи за хора, които живеят под наем.
Виж целия пост
# 422
Ама вие сериозно ли ни вземате за канарчета??? И искате да ни кажете,че трябва да вярваме на пишещите тук, които днес са се регистрирали и пишат само и единствено в една тема и това е за мебели Виденов и то само хвалебствия...Толкова е прозрачно това!!
Аз не съм се регистрирала вчера Wink. Не си спомням кога последно съм писала в темата, може би преди две-три години Thinking Имам диван Ксения оттогава, не е мръднал Peace А експлоатацията е жестока Crazy
Виж целия пост
# 423
Ти минаваш, ама два образа нещо ме съмняват... както и да е де, ние решаваме кое е истина и кое не.. Ние още си чакаме табуретчиците  Whistling Миналата седмица пак оправдания разни...
Виж целия пост
# 424
Днес си поръчахме от Виденов обзавеждане за стаята на децата.Ще дойдат до 30 дена,а впечетленията после.Попаднах на маломерни размери,такива които ще могат да се поберат в една малка стая и цвета също.Е,бяха и на промоция разбира се.
Виж целия пост
# 425
Карола, пропуснала съм вашите ядове Blush Но аз наистина съм доволна Peace Дори преди срока си получихме дивана. Като чета темата, луд късмет съм имала Crazy
Иначе, то във всички теми има по някой специално регистрирал се да прави реклама Whistling
Виж целия пост
# 426
Ти минаваш, ама два образа нещо ме съмняват... както и да е де, ние решаваме кое е истина и кое не.. Ние още си чакаме табуретчиците  Whistling Миналата седмица пак оправдания разни...
Не ми казвай,че закъсняват с поръчките,защото и без това се облещих,че трябва да чакам 30 дена,защото ги произвеждали в Ямбол.Отговорих,че Ямбол не е в Испания и отговора беше,че имали много поръчки.Е може ли да нямат нищо на склад?Само матраци.Изрично ги попитах дали закъсняват обикновено.Е слечва се с ден-два,но някой път идвали и по-рано.Аз исках още днес да си ги взема,ама нейсе #Cussing out
Виж целия пост
# 427
Миналото лято си взехме от тях ъглови легла за детската + матраците на промоция.
След 1г. използване са все още здрави и леглата и матраците. Единствено ъгълчето на раклата се е забелило, но това май е от моите деца, а не от тях.  Laughing Чакахме ги някъде около месец да ми ги докарат.
То е ясно, че за тези пари няма да изкарат много, но поне още 1-2г. ако изкарат ще е супер.
Виж целия пост
# 428
Ние поръчахме в средата на април и в средата на май - точно на 30-тия ден получихме нещата. Поръчката включваше спалня, матрак, нощни шкафчета, гардероб, бюро и една секция. Доволна съм като цяло, изглеждат добре. Не съм ги ползвала още обаче, защото ремонтираме апартамента и не живеем там. Надявам се да са здрави. Имам намерение да поръчам и диван, но това ще е по-напред във времето.
Виж целия пост
# 429
Днес съпругата ми е поръчала диван "Принцес" с черна кожа. Двоумяхме се кой да изберем, но днес тя е имала крайната дума  newsm78  Надявам се скоро да споделя впечатления от него - срока за доставка е 30 дни......
Виж целия пост
# 430
Днес ми се обадиха,че спалнята ми е пристигнала.Бях я поръчала преди около 10 дни.Утре ще отида да я доставят и ще пиша отзиви,но от гледна точка на срокове бяха много бързи.Честно казано след четеното тук леко се бях стресирала, но поне от гледна точка на доставката нямаше абсолютно никакви проблеми.Даже ще ми я качат до 4тия етаж.Дано и качеството е добро..........  Praynig
Виж целия пост
# 431
Не ми стана ясно от обясненията в сайта, спалните/леглата имат ли дъно? И ако не как точно могат да се поръчат. Иначе цените са... един път.
Виж целия пост
# 432
Дъното се поръчва заедно с механизма и струва 50 лв. Ние ги поръчахме и е хубаво, защото можеш да слагаш багаж под матрака.
Виж целия пост
# 433
Дъното се поръчва заедно с механизма и струва 50 лв. Ние ги поръчахме и е хубаво, защото можеш да слагаш багаж под матрака.
т.е общо 50 лв? Трудно ли се сглобяват и монтират?
Виж целия пост
# 434
Да, общо. Ето и линк http://www.videnov.com/content/%D0%BC%D0%B5%D1%85%D0%B0%D0%BD%D0 … D1%8A%D0%BD%D0%BE
За сглобяването не мога да кажа, защото имаме близък човек, който се занимава с мебели и ни ги сглоби. Мисля, че би могъл човек да се справи и сам, но просто ще отнеме повече време и нерви Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия