Asi / Гордата Аси - 19-та тема

  • 59 761
  • 746
# 540
как умира мелек
Виж целия пост
# 541
missence, благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 542
ninori,

аз съм гледала за Хайдар, ще си позволя да отговоря:

ББ: Демир се усамотява на една лодка за 5год, след като Сухейля и Намък катастрофират, Демир и Керим идват в Антакия да ги видят и Демир заживява пак с баща си. Той се радва на Асия и й разказва за една птичка Мелек, която е отлетяла за винаги, но ги гледа от небето. Детето не разбира подтекста и разказва историята на Аси, а тя предупреждава Демир, че не иска дъщеря й да е забъркана с мъката от миналото.
Виж целия пост
# 543
благодаря ти мишенце тъкмо и аз научих какво ще стане  bouquet
Виж целия пост
# 544
благодаря ти мишенце тъкмо и аз научих какво ще стане  bouquet

няма защо, аз пък научих някои работи от теб и така ще сглобяваме Wink
Виж целия пост
# 545
Още  колко серии остават до края?
Виж целия пост
# 546
ооо, доста. 71 са турските. Нашите поне ще са 100.
Виж целия пост
# 547
Аз пък разбрах,че  последната серия ще е към 30 декември,което означава че към 10 или 15 серии още се падат,ако греша някой да ме поправи
Виж целия пост
# 548
Жалко за Мелек. Реално тя и майка й са жертви на поведението на Хайдар. Разбира се, и на слабия си дух. Както се разбра, Хайдар е физическият убиец на бащата на Зафер, а бащата на Ихсан  е поръчал убийството. Не мисля, че тя е целяла да навреди на някого освен на себе си. Написала е това, което е видяла. По-нататък Аси и Демир отговарят сами за постъпките си.
Виж целия пост
# 549
Според мен не е точно така, ако е написала каквото е видяла, защо не конфронтира Аси очи в очи, преди да си вади изводи, които може и да са грешни?
За мен Мелек видя, това, което искаше да види, защото е свикнала от малка с поведението на жертва и този сценарии се съгласува напълно с тази й роля.
Тя много добре познава Аси, знае, че е малко вероятно Аси да постъпи така, да си послужи с предателсто.
За добро или зло, в този свят, когато нараняваме себе си, нараняваме и тези около нас, защото има хора, които ни обичат и държат на нас.
Всеки сам избира до колко може да позволи да бъде жертва на някого. Пред майката на Демир са стояли и други пътеки, но тя избира тази, същото важи и за Мелек.
Виж целия пост
# 550
Според мен не е точно така, ако е написала каквото е видяла, защо не конфронтира Аси очи в очи, преди да си вади изводи, които може и да са грешни?
За мен Мелек видя, това, което искаше да види, защото е свикнала от малка с поведението на жертва и този сценарии се съгласува напълно с тази й роля.
Тя много добре познава Аси, знае, че е малко вероятно Аси да постъпи така, да си послужи с предателсто.
За добро или зло, в този свят, когато нараняваме себе си, нараняваме и тези около нас, защото има хора, които ни обичат и държат на нас.
Всеки сам избира до колко може да позволи да бъде жертва на някого. Пред майката на Демир са стояли и други пътеки, но тя избира тази, същото важи и за Мелек.
напълно споделям мнението ти
Виж целия пост
# 551
Ей, много празно стана тук!

Да кажа и аз нещо - защо според Мелек Аси и Али не са се оженили, след като се обичат? Не мога да си го обясня! Вижда ги заедно, прави си някакви изводи, но аз не мога да намеря мотив Аси, ако обича Али, защо да му отказва и да се ожени за Демир? Никой не пречеше на тази "любов" между Али и Аси и е очевидно, че Аси обича Демир. Много неправдоподобно поведение от страна на Мелек. И какво дълго и аргументирано писмо оставя на Демир и пак без да се замисли защо да го прави това Аси!?
Виж целия пост
# 552
Нериман с възела ме накара да се смея с глас.
Както бяха доживотни врагове със Сюхейля изведнъж станаха първи приятелки.
Нериман като не се чувства заплашена съвсем по друг начин постъпва.
За сетен път установявам , че с нейния образ сценаристите са ударили в десятката.
Виж целия пост
# 553
Да кажа и аз нещо - защо според Мелек Аси и Али не са се оженили, след като се обичат? Не мога да си го обясня!
ей това е най-тъпото, Аси ако обичаше Али, с кой акъл щеше да седи женена за Демир  ooooh! ooooh! ooooh!
Боже, Боже, тая Мелек всичко обърка, а още по-голямата тъпотия е че бяло Демир ще повярва на хамавата си сестра
Виж целия пост
# 554
За всички фенове на филма  Party едно супер клипче със страхотна  песен от мен

Какво ще кажете........ hahaha             http://vbox7.com/play:b314e100



http://imgtr.fotokritik.com/photos/lowres/0/0/4/004589/7b70da3f8 … 5a8a56bf7c89c.jpg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия